هتل هلیپارک امپیر مسکو

برای خرید تور لوکس روسیه باید بدانید که پایتخت روسیه شهر مسکو، در باختر و بخش اروپایی کشور است. مسکو دارای هتلهای لوکس و زیبایی برای گردشگران می باشد. هتل چهار ستاره هلیپارک امپیر مسکو یکی از هتل ها با موقیعت جغرافیایی مناسب واقع شده است. این هتل 4 ستاره اقامتی خوش و به یادماندنی را با امکانات عالی فراهم می کند.

هتل هلیپارک امپیر دارای اتاق هایی مناسب، تمییز و بهداشتی می باشد و همچنین برای آرامش بیشتر و استراحت برای رفع سر و صدا با نصب پنجره های دو جداره استفاده شده است. همچنین این هتل مخصوص نو عروسان سوئیت هایی را با امکانات ویژه برای مهمانان ویژه که قصد ماه عسل رفتن به روسیه دارند را در نظر گرفته است. برای سیگار کشیدن محل خاص موجود می باشد و کسی در اتاق نمی تواند سیگار بکشد.

دیگر خدمات هتل برای توریست ها: صبحانه در اتاق، لباسشویی و خشکشویی، استخر، خانه داری، ترانسفر فرودگاه، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات تورها، فکس و کپی، مرکز تجارت، خدمات تهیه بلیط، سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه) برای گردش در روسیه و دیدن مکان های تاریخی آن، رستورانی با انواع غذاهای خوشمزه و … می باشد. پذیرش هتل 4 ستاره هلیپارک امپیر شبانه روزی می باشد.

هتل هلیپارک امپیر

مهر 18, 1395 7:15 ب.ظ نوشته شده توسط : منیره

Comments are closed here.

مطالب مرتبط