هتل هسپریا فیرا سوئیتس بارسلونا (‌NH Barcelona Fira Suites)

در بارسلونا انواع هتل ها و اقامتگاه های ارزان و قیمت وجود دارد. که بتوان در تور اسپانیا در آنها اقامت کرد. این بار هم یکی از درجه یک های این شهر را معرفی میکنیم.

این هتل در محله‌‌ای جدید و در بازار بارسلونا واقع شده است. پیش تر این هتل با نام Hesperia Fira Suites شناخته می‌شد.

فاصله هتل تا فرودگاه ۱۰ دقیقه رانندگی با ماشین است. و با مرکز شهر هم ۱۵ دقیقه فاصله دارد. هتل «هسپریا فیرا سوئیتس» همچنین فاصله خیلی کمی با دانشگاه اسپانیا و مرکز تجاری این شهر دارد. با ۵ دقیقه پیاده روی به نزدیک ترین ایستگاه مترو خواهید رسید.

هتل NH Barcelona Fira Suites  تعداد 50 آپارتمان کاملاً‌ مجهز دارد که هریک از آنها دارای حداقل یک اتاق خواب، و آشپزخانه هستند. تمامی آپارتمان ها کاملا مدرن طراحی شده‌اند و دسترسی به وای-فای دارند. برخی از این اتاق ها تراس جداگانه و خصوصی دارند.

در هتل هسپریا فیرا سوئیتس غذاهای مدیترانه‌ای برای ناهار سرو می‌شود. برای صبحانه و شام، می‌توانید به برج NH Collection Barcelona  که در جوار این هتل است بروید. در این هتل امکانات دیگری همچون استخر، آب‌های معدنی، باشگاه ورزشی و زمین تنیس موجود است، ولی برای استفاده از آنها باید هزینه اضافی هریک را بپردازید. خدمات حمل و نقل اتوبوسی به فرودگاه و یا به مرکز شهر در این هتل ارائه می‌شود.

شهریور 26, 1396 12:57 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط