هتل های شهرکرد

اگر به شهر زیبای شهرکرد سفر می کنید، برای رزرو هتل ارزان قیمت در این شهر سه هتل چهار ستاره، سه ستاره و دو ستاره از شهر شهرکرد را به شما معرفی می کنیم.

هتل چهار ستاره ی آزادی

هتل چهار ستاره ی آزادی در ابتدای بلوار فارابی شهرکرد واقع شده است. این هتل در سال 1374 تاسیس گردیده و ابتدا نام انقلاب را برای آن برگزیده بودند که بعدها به نام آزادی تغییر یافت و اکنون مردم شهرکرد این هتل را به هر دو نام می شناسند.
در هتل آزادی می توانید هر یک از اتاق های یک تخته، اتاق دو تخته ی دابل، اتاق دو تخته ی تویین و یا سوئیت سه تخته را رزرو نمایید.
در هر یک از اتاق ها و سوئیت ها تلویزیون ال ای دی، یخچال، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی، سشوار، تلفن اختصاصی، سیستم تهویه مطبوع، اینترنت وای فای پرسرعت و… وجود دارند.
همین طور هتل چهار ستاره ی آزادی دارای سالن کنفرانس، نمازخانه، چندین فروشگاه، سالن اجتماعات، سیستم اعلام حریق، لاندری، سالن ورزشی مجهز، اینترنت وای فای پرسرعت در لابی، کافی نت مجهز، پارکنیگ اختصاصی و… می باشد.
اگر رزرو هتل آزادی شهرکرد را از طریق سایت رزرو هتل آنلاین پین تا پین انجام دهید، رزرو هتل شما شامل تخفیف ویژه ای خواهد شد.
برای رزرو اتاق یک تخته 17 درصد تخفیف در نظر گرفته شده، برای رزرو اتاق دو تخته ی دابل 19 درصد تخفیف لحاظ شده و نیز 19 درصد تخفیف برای اتاق دو تخته ی تویین و در نهایت 26 درصد تخفیف برای سوئیت سه تخته در نظر گرفته شده است.

رزرو هتل ارزان قیمت / هتل آزادی شهرکرد

هتل سه ستاره ی جهانگردی

هتل سه ستاره ی جهانگردی در خیابان شریعتی شهرکرد، روبروی شهرداری واقع شده است. این هتل در سال 1375 افتتاح گردیده و البته در سال 1388 بازسازی هایی روی آن صورت گرفت.
هتل جهانگردی شهرکرد فضایی کاملا سنتی و مطابق با سبک معماری شهرکرد را دارا می باشد. برای رزرو اتاق در این هتل انواع اتاق دو تخته ی دابل، اتاق دو تخته ی تویین، اتاق سه تخته و اتاق چهار تخته را پیش رو خواهید داشت.
در هر یک از این اتاق ها تلویزیون، یخچال و سشوار در اختیار مسافران هتل قرار خواهد گرفت. همین طور هتل دارای سیستم اعلام حریق، اینترنت وای فای پرسرعت در لابی، صندوق امانات و تاکسی سرویس می باشد.
در صورتی که رزرو این هتل را از طریق سایت رزرو هتل آنلاین آرمان سفر انجام دهید، برای رزرو اتاق دو تخته ی دابل با 6 درصد تخفیف، برای رزرو اتاق دو تخته ی تویین با 6 درصد تخفیف، اتاق سه تخته با 7 درصد تخفیف و اتاق چهار تخته نیز با 7 درصد تخفیف روبرو خواهید بود.

رزرو هتل ارزان قیمت / هتل جهانگردی شهرکرد

هتل دو ستاره ی دیبا

هتل دو ستاره ی دیبا در بلوار معلم شهرکرد، روبروی پارک لاله واقع شده است. هتل دیبا دارای اتاق یک تخته، اتاق سه تخته و سوئیت پنج تخته می باشد. در هر یک از اتاق ها و سوئیت ها تلویزیون، یخچال و سشوار قرار داده شده است.
در این هتل نیز برای اتاق یک تخته 1 درصد تخفیف، برای اتاق سه تخته 2 درصد تخفیف و نیز برای سوئیت پنج تخته نیز 2 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.
به علاوه اگر مایل به استفاده از اینترنت وای فای باشید، در لابی این هتل دو ستاره ی شهرکرد نیز می توانید از امکان استفاده از اینترنت بهره مند شوید.

رزرو هتل ارزان قیمت / هتل دیبا شهرکرد

اقامت در هر یک از هتل های فوق بنا به سلیقه ی شما، اقامتی به یاد ماندنی و ایده آل خواهد بود، در حالی که رزرو این هتل ها نیز با تخفیفات ویژه ای روبرو می باشد.

شهریور 10, 1395 9:06 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط