هتل های سیدنی؛ استرالیا

استرالیا کشوری متفاوت از همه دنیاست که طبیعت و جاذبه طبیعی منحصر به فرد خودش را دارد. سفر و گردشگری در این کشور می تواند بسیار جذاب باشد.

پایتخت استرالیا شهر کانبرا است اگرچه تصور بر این است که سیدنی پایتخت آن باشد. در واقع سیدنی بزرگترین شهر در استرالیا است که به واسطه سواحل زیبایش شهرت جهانی یافته است. در ادامه چند هتل در این شهر را معرفی خواهیم کرد.

سیدنی

سیدنی

هتل “مریتون”

هتل مریتون مکانی عالی برای اقامت در شهر سیدنی است. این هتل که 450 سوییت دارد در قلب سیدنی واقع شده و تمام امکانات یک هتل لوکس را دارد. این هتل اقامتگاهی مناسب برای خانواده ها است. چرا که برخی سوییت های موجود در هتل بیش از دو اتاق دارند.

این هتل 56 طبقه است و استخر سرپوشیده،سالن بدن سازی،اتاق بخار،سونا و مرکز تناسب اندام دارد.این هتل در نزدیکی بسیاری از جاذبه های مهم شهر از جمله ” سیرکولار کوای” و باغ گیاه شناسی سلطنتی قرار دارد.

هتل “کلار”

اگرچه این هتل جزو قدیمی های این شهر است اما هنوز هم همان کیفیت لازم برای اقامت را حفظ کرده است. محل قرارگیری هتل خیابان “کنزینگتون” است. از جمله امکانات هتل میتوان به این موارد اشاره داشت: استخر روباز،سالن بدن سازی 24 ساعته و پیست دوچرخه سواری، خدمات ماساژ و نگهداری کودکان
رستوران این هتل از بهترین هتل های سیدنی دارای سه منو برای نهار و پنج منو برای شام است که توسط سراشپز ” کلایتون ولز” ارائه می شود.

سیدنی استرالیا

سیدنی استرالیا

هتل “امورا جمیسون”

اقامت در امورا جمیسون یعنی فاصله ده دقیقه ای تا جاذبه های مشهور “سیدنی” مثل “راک دیستریکت” و “سیرکولار کوای”. امکانات رفاهی کامل در اتاق هایی لوکس و سلطنتی این هتل را به گزینه ای عالی برای اقامت بدل کرده اند.

اردیبهشت 24, 1397 12:33 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط