هتل های دو ستاره قشم

برای رزرو هتل ارزان در قشم، توصیه می کنیم که به سراغ هتلهای دو ستاره قشم رفته و یکی از آن ها را بنا به سلیقه و پسند خود برای اقامت در جزیره انتخاب نمایید.
برترین هتل های دو ستاره قشم، از جمله هتل دیپلمات، هتل آپارتمان شادناز 1، هتل دیانا، هتل پارک، هتل آسمان و هتل نخل زرین هستند. در این مطلب به معرفی مختصر درباره ی هر یک از این هتل ها می پردازیم.

هتل دیپلمات قشم

هتل دو ستاره ی دیپلمات در بلوار آزادگان، جنب هلال احمر واقع شده است.  از جمله امکانات این هتل می توان به نمازخانه، اینترنت در لابی، تلویزیون ال سی دی در لابی، پارکینگ، جعبه کمک های اولیه، خشکشویی، یخچال، صبحانه رایگان، سرویس بهداشتی فرنگی، سرویس بهداشتی ایرانی، روم سرویس، اینترنت در اتاق و… اشاره کرد. هزینه ی رزرو این هتل از شبی 65 هزار تومان شروع شده و به شبی 110 هزار تومان می رسد.

رزرو هتل ارزان در قشم | هتل دیپلمات قشم

رزرو هتل ارزان در قشم | هتل دیپلمات قشم

هتل آپارتمان شادناز 1 قشم

هتل آپارتمان شادناز در چهار راه پردیس قشم، خیابان فلسطین، جنب بانک رفاه قرار گرفته است. از امکانات این هتل نمازخانه، کافی نت، سیستم اعلام حریق، صندوق امانات و… هستند. هزینه ی رزرو هتل آپارتمان شادناز 1 از شبی 250 هزار تومان شروع شده و تا شبی 374 هزار تومان می رسد.

هتل آپارتمان شادناز 1 قشم

هتل آپارتمان شادناز 1 قشم

 

هتل دیانا قشم

هتل دیانا در میدان شهدای گمنام جزیره، در بلوار آزادگان واقع شده است. از جمله امکانات هتل دیانا لابی، آسانسور، سیستم اعلام حریق، پارکینگ، یخچال، سرویس بهداشتی فرنگی، اینترنت در اتاق، اینترنت در لابی، صندوق امانات، تلویزیون، کافی شاپ و… می باشند. هزینه ی رزرو یک شبانه روز اقامت در هتل دیانا از 236 هزار تومان آغاز شده و به 480 هزار تومان می انجامد.

هتل دیانا قشم

 

هتل پارک قشم

هتل پارک در خیابان آزادگان جزیره ی قشم، جنب هلال احمر قرار دارد. امکانات این هتل شامل لابی، نمازخانه، اینترنت، سرویس بهداشتی، صندوق امانات و… می شوند.
هزینه ی اقامت در هتل پارک از شبی 190 هزار و پانصد تومان شروع شده و به شبی 300 هزار تومان می رسد.

هتل پارک قشم

هتل پارک قشم

 

هتل آسمان قشم

هتل دو ستاره ی آسمان در میدان ولایت همان میدان ساعت قشم، جنب دفتر هواپیمایی نادری بنا شده است. امکانات هتل آسمان در مواردی چون آسانسور، لابی، اینترنت در لابی، سیستم اعلام حریق، رستوران، چایخانه سنتی، تاکسی سرویس، اینترنت در اتاق، صندوق امانات، لاندری، روم سرویس، کافی شاپ و… خلاصه می شوند. برای اقامت در هتل آسمان می باید مبالغی از کمترین حد آن یعنی شبی 165 هزار تومان تا بیشترین حد معادل شبی 290 هزار تومان پرداخت نمایید.

هتل آسمان قشم

هتل آسمان قشم

 

هتل نخل زرین قشم

هتل نخل زرین یک هتل دو ستاره در میدان امام قلی خان جزیره می باشد که امکانات رفاهی آن لابی، نمازخانه، کافی شاپ، ترانسفر، اینترنت در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی، صندوق امانات و… هستند.
برای رزرو هتل دو ستاره ی نخل زرین کمترین مبلغ شبی 205 هزار تومان و بیشترین آن ها شبی 500 هزار تومان خواهد بود.

هتل نخل زرین قشم

هتل نخل زرین قشم

برای رزرو آنلاین هتل در قشم، به آدرس زیر مراجعه کنید:

 

https://www.pintapin.com/%D8%B1%D8%B2%D8%B1%D9%88-%D9%87%D8%AA%D9%84/%D9%82%D8%B4%D9%85

اردیبهشت 26, 1396 1:11 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط