هتل های برلین : هتل سیلتر هوف برلین

مانند بسیاری از شهرهای گردشگری در جهان، در آلمان هم هتل های بسیاری ساخته شده است تا مسافران بتوانند اقامتی آسوده را تجربه کنند. آلمان هم دارای هتلهای سه ستاره تا 5 ستاره و حتی هتل آپارتمان های بسیاری است تا افراد بتوانند با هر بودجه ای در این کشور اقامت کنند.
ما امروز به شهر برلین در آلمان می رویم و به معرفی یکی از هتل های 3 ستاره ی این شهر می پردازیم، هتلی سه ستاره که برای اقامت در این شهر مناسب است. با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

هتل های برلین : هتل سیلتر هوف برلین

هتل های برلین : هتل سیلتر هوف برلین

معرفی هتل سیلتر هوف برلین

هتل سیلتر هوف برلین،  هتل سه ستاره ای است که در فاصله ی 600 متری از خیابان معروف برلین به نام کورفورستندام قرار گرفته است و از مرکز خرید کا د وه فاصله ی اندکی دارد، یعنی مسافرانی که در این هتل اقامت می کنند می توانند در مدت زمان اندکی به این مرکز خرید برسند.
کارکنان این هتل بسیار مودب هستند و از مسافران با روی خوش پذیرایی می کنند. در قسمت لابی هتل، دستگاه خودپرداز، انبار چمدان، خدمات نگهبانی، خدمات بلیط و گشت های درون شهری وجود دارد. کسانی هم که برای مقاصد کاری و تجاری به برلین سفر می کنند، می توانند از اتاق کنفرانس هتل، اتاق ملاقات و خدمات فکس و فتوکپی استفاده کنند.
در فضاهای عمومی هتل اینترنت سیمی رایگان و در اتاق ها اینترنت بی سیم رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرد و مسافران می توانند حیوانات خانگی خود را به این هتل بیاورند. از سایر امکانات هتل می توان به  باربر و آسانسور، تلویزیون در لابی، چای و قهوه در لابی، روزنامه رایگان در لابی، تهویه مطبوع، فضایی برای افراد غیر سیگاری، دستگاه وندینگ برای نوشیدنی، دستگاه وندینگ برای تنقلات اشاره کرد.

اتاق های هتل:

در این هتل 178 اتاق وجود دارد که در همه ی آن ها امکانات رفاهی مختلفی وجود دارد. در اتاق های هتل ملافه های ضد آلرژی، منوی انتخاب بالشت به علاوه اینترنت وای فای رایگان و تلویزیونی صفحه تخت با شبکه های جهانی وجود دارد. در سوئیت ها و اتاق ها، یخچالی کوچک، تلفن، میز مطالعه، پرده های ضخیم، روزنامه رایگان، گاوصندوق دیجیتالی و امکانات اتوکشی قرار داده شده است. در حمام ها ترکیب وان و دوش، وسایلی همچون صابون، شامپو، نرم کننده ها و مسواک به همراه سشوار و حوله قرار داده شده است. سوئیت ها و آپارتمان ها فضایی جداگانه برای آشپزخانه دارند که تمام وسایل آشپزی مانند فر گازی در آن تعبیه شده است.
اتاق های هتل سیلتر هوف برلین به سوئیت 63 متری، اتاق کامفروت دبل، اتاق کامفروت دبل، آپارتمان استاندارد، آپارتمان استاندارد، اتاق کامفورت تریپل، استاندارد سینگل، استاندارد دبل تقسیم می شوند.

رستوران های هتل:

در این هتل یک بوفه صبحانه وجود دارد که مسافران می توانند با پرداخت هزینه ای جدا از صبحانه های رنگی آن میل کنند. همچنین رستوران بوتانیکا هتل Botanica Restaurant، فضای خانوادگی بسیار زیبایی بوجود آورده که در آن تمام وعده های غذایی سرو می شود. در اطراف هتل هم رستوران های مختلفی وجود دارد که مسافران می توانند از آن ها استفاده کنند.

هتل های برلین : هتل سیلتر هوف برلین

هتل های برلین : هتل سیلتر هوف برلین

هتل های برلین : هتل سیلتر هوف برلین

هتل های برلین : هتل سیلتر هوف برلین

هتل های برلین : هتل سیلتر هوف برلین

هتل های برلین : هتل سیلتر هوف برلین

اردیبهشت 8, 1397 9:33 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط