هتل های برزیل مناسب برای اقامت تابستانی

برزیل یکی از کشورهای پر طرفدار برای گردشگری تابستان است. جدا از دیدنی های فرهنگی و شهری این نام و آوازه جنگل و رود آمازون این کشور را مشهور کرده است. تور برزیل تابستان ۹۷ یکی از گزینه های ثابت آژانس های گردشگری ایران شده است.

شهر های مختلف برزیل هر کدام دیدنی های خاص خود را دارند از این رو زیرساخت های مناسب گردشگری در سرتاسر برزیل به چشم می خورند. انواع و اقسام اقامتگاه ها را می توان در برزیل یافت.

هتل اینترکنتیننتال

Intercontinental Sao Paulo

هتل اینترکنتیننتال سائوپائولو یک هتل مدرن، تجاری و خانوادگی در مرکز شهر سائوپائولو است که با موزه هنر سائوپائولو، دانشگاه کسپر لیبرو و مرکز فرهنگی سائوپائولو ۲ کیلومتر فاصله دارد. سالن های تئاتر مونیسیپال و سالا در فاصله ۵ کیلومتری این هتل قرار دارند.

هتل اینترکنتیننتال سائوپائولو از ۱۹۵ اتاق عایق صدا با امکانات کامل تشکیل شده است. سرتاسر فضای هتل تحت پوشش اینترنت Wi-Fi رایگان می باشد. مراکز تجاری بسیار بزرگ و کاملی در این هتل طراحی شده است.

این هتل از یک مرکز سلامت و آمادگی جسمانی مجهز برخوردار است. در این مرکز تجهیزات عالی، مربیان حرفه ای و آموزش تخصصی برای میهمانان فراهم شده است و ۲۴ ساعته باز است. یک استخر روباز نیز در طبقه سوم هتل طراحی شده است. از دیگر خدمات این هتل می توان به لانژ ۲۴ ساعته اشاره کرد.

Mabu Thermas Grand Resort

Mabu Thermas Grand Resort

این هتل خانوادگی در شهر فوز دو ایگواسو، در نزدیکی فرودگاه و در ۳ کیلومتری بلوار ایگواسو قرار دارد. هتل مابو ترماس از ۳۶۲ اتاق برخوردار است. میهمانان هتل می توانند از یک پارک آبی رایگان و سالن بدنسازی و اسپای مجهز استفاده کنند.

در داخل هتل رستوران و کافی شاپ با کیفیتی ساخته شده است. تمامی فضاهای هتل تحت پوشش اینترنت بی سیم رایگان می باشند. این هتل بسیار مدرن، زیبا و تمیز می باشد. در این هتل تفریحات و سرگرمی های متنوعی نیز برای کودکان در نظر گرفته شده است.

خرداد 23, 1397 11:08 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط