هتل های برتر کوالالامپور

مالزی در جنوب شرقی آسیا سالانه میزبان توریستهایی از هر نقطه جهان است. فرهنگ زیبا و از همه مهمتر آب و هوای استوایی این کشور زمینه را برای توریستی شدن فراهم ساخته است.

کوالالامپور در مالزی نه تنها از شهر های بزرگ این کشور است بلکه جزو زیباترین هاست. اقامت در این شهر بسته به بودجه ای که در نظر دارید هزینه کنید گزینه های متفاوتی را پیش رویتان قرار می دهد.

ویلا سامادهی

هتل ویلا سامادهی در مرکز کوالالامپور قرار گرفته اما نه به سبک دیگر هتل ها! معمولا هتل های مدرن قلب آسمان را شکافته اند و سر به فلک کشیده اند اما ویلا سامادهی در محوطه ای ویلایی ساخته شده به طوری که یک باغ در مرکز آن است و چندین ساختمان در اطراف آن که نمایی رو به باغ دارند.

هتل از چوب و کاهگل به سبک سنتی ساخته شده تا همان حس و حال دهکده های مالزی را داشته باشد. بدون شک این هتل یکی از زیباترین های مالزی است.

ویلا سامادهی

ویلا سامادهی

ایمپیاناکی.ال.سی.سی هتل

این هتل هم همانند مورد قبلی در مرکز شهر است و به جاذبه ها و مرکز خرید سوریا کی ال سی سی نزدیک است. کف این هتل تماما از چوب است و طراحی داخلی بسیار زیبایی دارد. از جمله امکانات این هتل استخر و کافه 24 ساعته آن است.

ایمپیاناکی.ال.سی.سی هتل

ایمپیاناکی.ال.سی.سی هتل

مجستیک هتل کوالالامپور

هتل مجستیک از بهترین هتل های کوالالامپور در واقع یکی از آثار قدیمی و تاریخی کوالالامپور است که به ثبت ملی نیز رسیده است. معماری این بنا متعلق به اوایل دهه 1930 است که از نشانه های دوران استعمار بریتانیا می باشد. از این هتل برای بسیاری از رویدادهای مهم سیاسی و اجتماعی و اقامت بازدیدکننده های بین المللی استفاده می شود. این هتل در بخش قدیمی شهر و پشت ایستگاه قطار، در نزدیکی موزه ملی، مسجد ملی، موزه هنرهای اسلامی، باغ های برکه ای و پارک های پرندگان و پروانه ها قرار دارد.

مجستیک هتل کوالالامپور

مجستیک هتل کوالالامپور

هتل مایا کوالالامپور

روش خدمات رسانی این هتل جالب و دیدنی است. در اینجا هر میهمان یک پیش خدمت اختصاصی خواهد داشت. این هتل آپارتمان دارای 100 اتاق و 106 سوئیت می باشد. در این هتل استخر آب درمانی وجود دارد.

هتل مایا کوالالامپور

هتل مایا کوالالامپور

اردیبهشت 27, 1397 11:57 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط