هتل های برتر برزیل

برزیل کشوری در آمریکای جنوبی است که به دلیل استوایی بودن و مجاورت با جنگل های آمازون آب و هوای بی نظیری دارد و بهترین شرایط را برای گردشگری! تور برزیل تابستان گزینه ای عالی برای گذراندن تعطیلات است.

در ادامه 4 هتل برتر برزیل از دید تریپ ادوایزر را معرفی میکنیم.

هتل های برزیل

هتل های برزیل

برترین هتل های برزیل برای خرید تور برزیل تابستان

استالاژم سنت هوبرتوس

چنانچه با خرید تور برزیل تابستان ، عازم این کشور شدید، این هتل می تواند گزینه ای مطلوب باشد.این هتل در شهر گرامادو واقع در جنوبی ترین ایالت برزیل یعنی ریوگرانده جنوبی موفق به دریافت 5 امتیاز از تریپ ادوایزر شده است. مارسلو درباره ی این هتل 4 ستاره این گونه می گوید: «بهترین جای ممکن! خدمه ی هتل به گونه ای خوب رفتار می کردند که گمان می کردم مالک هتل هستم. تابه حال خدمه ای به این خوبی ندیده بودم. همچنین اتاق ها ساکت و جادار هستند و دکوراسیونی عالی دارند.»

هتل آرام یامی

هتل 4 ستاره دیگری واقع در سالوادور با امتیاز 5 از تریپ ادوایزر که یکی از بهترین ها از نظر مسافران تور برزیل تابستان است. مارتین که در این هتل اقامت داشته می گوید: «اتاق ها بسیار جادار هستند و دکوراسیونی بسیار با سلیقه دارند. هتلی به این تمیزی ندیده بودم. صبحانه های مفصل و باکیفیت هتل برای شروع یک روز پرانرژی عالی هستند. خدمه ی هتل نیز بسیار دوست داشتنی هستند. همچنین هتل از موقعیت مکانی خوبی برخوردار است.»

پوسادا کاریسیا دو ونتو

هتلی با امتیاز 5 واقع در مونته ورده. وسلی از مهمانان این هتل می گوید: «هتل در مکان خوبی واقع شده و قیمت بسیار بالایی هم ندارد. این هتل یک پیشنهاد عالی است! خدمات نظافت اتاق ها به خوبی صورت می گرفت. هتلی زیبا و دنج که هنر دکوراسیون در تمام جزئیات آن رعایت شده. خدمه نیز بسیار خوش برخوردند و لبخندی دائمی بر لب دارند.»

گردشگری برزیل

گردشگری برزیل

پوسادا ژریبا

این هتل 4.5 ستاره که امتیاز 5 را از تریپ ادوایزر دریافت کرده است، در دهکده ی ژریکوآکوآ در شهر ژیژوکادی ژریکوآکوآ واقع شده است. اولیور که به تازگی در این هتل اقامت داشته می گوید: «خدمات از پذیرش گرفته تا رستوران و بهداشت به بهترین شکل ارائه می شد. هتل در مکانی عالی، در کنار دریا و دور از هیاهوی شهر واقع شده است. دکوراسیون هتل جذاب و رستوران ها فوق العاده و غذاها دلپذیر بودند.».

چنانچه مایل به خرید تور برزیل تابستان بودید، به شما پیشنهاد می کنیم به رزرو یکی از این هتل ها حتما فکر کنید.

خرداد 27, 1397 1:42 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط