هتل هارد راک بالی

تور جزیره بالی، به عنوان یکی از زیباترین جزایری که روی کره ی زمین یافت می شود، برای آن دسته از توریست هایی که عاشق طبیعت و طبیعت گردی بوده و به دنبال نقاط در زمین شبیه به بهشت هستند، تور خارجی فوق العاده و استثنائی ست.
در سفر به بالی هر یک از هتل های پیشنهادی را که انتخاب کنید، تنها کافی ست اتاق محل اقامتتان پنجره ای رو به نما و چشم انداز شگفت انگیز بیرون داشته باشد.

اما یکی از هتل هایی که دارای امکانات بسیار خوبی بوده و ساختمان آن نیز زیبایی چشمگیری دارد، هتل چهار ستاره ی هارد راک بالی می باشد.
این هتل چهار ستاره در چند سال اخیر در جذب گردشگر بسیار موفق عمل کرده و میزان رضایت مسافران آن 7.80 از 10 در سال 2017 میلادی اعلام شده است.
این هتل در خط ساحلی شهر کوتا قرار گرفته و چیزی نزدیک به ده دقیقه از فرودگاه بین المللی فاصله دارد.

هتل هارد راک بالی
امکانات هتل هارد راک بالی

این هتل چهار ستاره ی بالی، یک زمین بازی بزرگ برای کودکان در نظر گرفته و یک اتاق بازی سرپوشیده پر از اسباب بازی های رنگارنگ نیز دارد.
امکانات ویژه ی معلولین به اضافه ی اتاق هایی که برای اقامت این میهمانان هتل مناسب و راحت باشد، نیز در نظر گرفته شده و افراد با معلولیت های مختلف در هتل هارد راک بالی به راحتی اقامت کرده و مشکلی برای امور روزانه ی خود نخواهند داشت.
مرکز بدنسازی هتل هارد راک بالی نیز در یک فضای وسیع قرار گرفته و هر نوع وسایل بدنسازی و ورزشی که فکرش را بکنید، در این سالن ورزشی یافت می شود.

هتل هارد راک بالی
استخر روباز، سونا، جکوزی، ماساژ، حمام ترکی، اتاق بخار و… نیز در هتل چهار ستاره ی هارد راک وجود دارد.
پذیرش هتل به صورت شبانه روزی فعال بوده و می توانید با یک تماس داخلی از پذیرش درخواست خدمات لباسشویی، خشک شویی و یا اتوکشی نمایید.
هتل دارای بار و رستوران بوده و در صورت تمایل می توانید سفارش سرو هر یک از وعده های صبحانه، نهار یا شام را در اتاق خود بدهید.

هتل هارد راک بالی
از  دیگر امکانات رفاهی و خدمات هتل چهار ستاره ی هارد راک بالی مواردی از قبیل انبار بار و چمدان، باغ، صرافی، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات تورها، مرکز تجارت، آرایشگاه مردانه، سالن زیبایی زنانه و… هستند.

هتل هارد راک بالی

هتل هارد راک بالی

آذر 27, 1396 10:52 ق.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط