هتل نوو ماندو

هتل نوو ماندو (Novo Mundo) را می توان هتلی از همه لحاظ خوب و مناسب اقامت دانست. این هتل مقصد بسیاری از تورهای برزیل از سراسر جهان است و دلیل آن را کمی پایین تر پیدا خواهید کرد.
نوو ماندو تنها یک بلوک با ایستگاه مترو فاصله دارد و به راحتی و با امن ترین روش می توان از/به هتل رفت و آمد داشت. مهمانان می توانند تنها در 15 دقیقه، به مرکز شهر ریو برسند – جایی که مراکز تجاری قرار دارد. درست در روبروی هتل، پارک فلامینگو (Flamengo Park) قرار دارد که برای هر سنی، تفریحی شاد دارد. فرودگاه Santos Dumont تنها 4 کیلومتر با هتل فاصله دارد.
مهمانان به لابی با رسپشن 24 ساعته وارد می شوند و می توانند از خدمات صرافی و سیف باکس استفاده کنند. مهمانان می توانند از اینترنت پرسرعت در تمام فضاهای هتل، رستوران، کافه /بار ، پارکینگ رایگان، لاندری، روم سرویس و سالن زیبایی استفاده کنند. همچنین محوطه تجاری با اتاق و سالن کنفرانس وجود دارد.
این هتل 231 اتاق دارد. تمامی اتاق ها مجهز به اینترنت، سیستم تهویه هوا، حمام مجهز با سشوار، امکاناتی برای افراد معلول، مینین بار، گاو صندوق، تلویزیون و خط تلفن هستند.
همچنین سالن ورزشی مجهز، استخر، سونا و جکوزی، و سالن ماساژ در هتل وجود دارد. تمام وعده ها به صورت انتخاب از منو است. غذاهای رژیمی یا درخواستی خاص، با هماهنگی قبلی طبخ و سرو می شوند.

Novo Mundo hotel

Novo Mundo hotel

Novo Mundo hotel

Novo Mundo hotel

Novo Mundo hotel

Novo Mundo hotel

Novo Mundo hotel

Novo Mundo hotel

 

بهمن 26, 1394 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط