هتل موزه (Museum Hotel) خاص ترین هتل ترکیه

کشور زیبای ترکیه همواره کوشیده بهترین امکانات و خاص ترین ها را برای گردشگران فراهم کند، از تفریحات گرفته تا هتل و اقامتگاه های خاص! هتل میوزیوم (Museum Hotel) یکیاز این اقامتگاه های خاص است.

واقعیت این است که خرید تور ترکیه آنتالیا لحظه آخری رسیدن به همه چیز در ترکیه نیست اگر برای سفرتان برنامه ریزی نداشته باشید به این معنا است که وقت زیادی را هدر خواهید داد!

همانطور که گفته شد هتل میوزیوم هتلی منحصر به فرد است که برای اقامت در آن لازم است به کاپادوکیا بروید. کاپادوکیا منطقه ای تاریخی است که در ناحیه ی آناتولی مرکزی در کشور ترکیه قرار دارد. نام این منطقه همواره در سراسر تاریخ به خصوص در متون مسیحیان آمده است و به عنوان محلی پر از شگفتی شناخته می شود.

Museum Hotel 2

هتل میوزیوم

برای ساخت هتل میوزیوم خرابه های باستانی بازسازی شده اند، این هتل 30 اتاق و سوییت دارد که هیچیک از آنها شبیه به هم نیستند و هر کدام شخصیت و جذابیت مختص خودشان را دارند این هتل در سال 1998 با بازسازی خرابه ها، غارها و خانه های قدیمی ساخته شد تا به اولین هتل لوکس و مجلل در کاپادوکیا تبدیل شود.

اتاق های این هتل هر کدام در دل غاری در کاپادوکیا واقع شده اند و داخل اتاق ها با اقلام و وسایل قدیمی دکور شده است و مهم تر از همه، پرواز بالون های زیبا در آسمان کاپادوکیا مهم ترین چشم اندازیست که از این اتاق ها نمایان است.

تمامی اتاق ها مجهز به تهویه کننده هوا، تلویزیون صفحه تخت و ماهواره، مینی بار، صندوق امانات و کتری برقی هستند و دسترسی رایگان به اینترنت Wi-Fi دارند. حمام اختصاصی هر اتاق دارای وان اسپا است.

هتل موره یک هتل سازگار با محیط زیست است و تمام مواد غذایی آن اورگانیک بوده و میوه ها و سبزیجات تازه از باغ مخصوص هتل تهیه می شود.

رویدادها و موزه های مختلفی در این هتل برگزار می شوند که تاریخ و عنوان هر یک از این رویدادهای روی وب سایت ‏مخصوص هتل اعلام می گردد از جمله گالری ها و موزه های هنری یا رویدادهای مربوط به غذا.‏ خدمات ماساژ نیز در مرکز اسپای هتل ارائه می گردد.

Museum Hotel

Museum Hotel

Museum Hotel

Museum Hotel

فروردین 14, 1397 10:01 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط