هتل مجلل دلفین پالاس

آیا با خرید تور آنتالیا نوروز 96، قصد سفر به این شهر را کرده اید؟ آیا نم یدانید کدام یک از هتل های آنتالیا را برای یک اقامت بی نظیر انتخاب کنید؟ در ادامه با ما همراه شوید. پیشنهاد ما به شما یک هتل بسیار مجلل با ساحل اختصاصی است.

 

معرفی یکی از بهترین هتلهای آنتالیا |هتل دلفین پالاس

یکی از مجلل ترین هتل هایی که به مسافران تور ترکیه نوروز 96 پیشنهاد میشود، هتل دلفین پالاس است. این هتل 5 ستاره ی ساحلی به دلیل ارائه ی سرویس و خدمات بسیار عالی به مشتریان خود، جز بهترین هتل های جهان قرار دارد.

هتل دلفین پالاس آنتالیا 600 متر ساحل اختصاصی داشته و از مرکز شهر و فرودگاه آنتالیا به ترتیب 15 و 10 کیلومتر فاصله دارد. این فاصله ی اندک برای ترانسفر یک امتیاز ویژه برای این هتل محسوب می شود.

هتل دلفین پالاس دارای 487 اتاق استاندارد، 40 اتاق خانوادگی، 24 اتاق اختصاصی، 6 اتاق برای معلولین است که همگی به بالکن ، دستشویی، سیستم تهویه هوا، تلویزیون ماهواره ای، مینی بار، سشوار، تلفن برای تماس های راه دور و محلی، جارختی و گاو صندوق مجهز شده اند.

در این هتل انواع غذاهای فرانسوی، ایتالیایی، چینی، ترکی و مکزیکی  در 8 رستوران سرو می شود و مسافران می توانند شب را در برنامه های تفریحی دلفین پالاس شرکت کنند و از اوقات فراغت خود لذت ببرند.

هتلهای آنتالیا | هتل دلفین پالاس

هتلهای آنتالیا | هتل دلفین پالاس

 

هتلهای آنتالیا | هتل دلفین پالاس

هتلهای آنتالیا | هتل دلفین پالاس

آذر 23, 1395 5:30 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط