هتل ماکسیا ایربیس مسکو

چیزی به شروع بازی های جام جهانی نمانده است و از این جهت ما تصمیم گرفتیم به معرفی هتل های روسیه بپردازیم. امروز به مسکو می رویم و یکی از هتل های سه ستاره ی این شهر را معرفی می کنیم.

هتل ماکسیا ایربیس مسکو

هتل ماکسیا ایربیس مسکو

معرفی هتل ماکسیا ایربیس مسکو

این هتل 3 ستاره، هتل ماکسیا ایربیس مسکو ، یکی از هتل های روسیه است که در 5 طبقه با 96 اتاق ساخته شده است. این هتل ایستگاه متروی ولادکینو، ایستگاه مترو پتروسکو-رازوموفسکی و ایستگاه Orcuzhnaya MCC و باغهای گیاهی زیبا تنها 5 دقیقه فاصله دارد و مسافران با اقامت در آن می توانند به راحتی می توانند به راحتی به مرکز نمایشگاه روسیه برسند.

هتل ماکسیا ایربیس مسکو

هتل ماکسیا ایربیس مسکو

این هتل می تواند به طیف گسترده ای از نیازهای مشتریان پاسخ دهد چرا که دارای اتاق ای مختلفی مانند اتاق های استاندارد و دنج تا سوئیت های بزرگ است.
همچنین در این هتل رستوران محلی وجود دارد که انواع غذاهای روسیه و اروپایی را سرو می کند. فرودگاه بین المللی شرمیتیوو هم از این هتل، فاصله 21 کیلومتری دارد. این هتل یکی از بهترین هتل های روسیه برای انتخاب است.

هتل ماکسیا ایربیس مسکو

در این هتل خدمات آبگرم، کمک تور / بلیط وجود دارد و اینترنت بی سیم با سرعت بالا در اختیار مسافران قرار می گیرد. ضمنا در این هتل میز پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات نگهبانی و امکانات خشکشویی هم وجود دارد.
از سایر امکانات هتل می توان به آسانسور بالابر، امکانات تناسب اندام، تلویزیون در مناطق مشترک، صبحانه (هزینه اضافی)، صندوق امانات در جلوی پارکینگ، انبار چمدان، صبحانه (هزینه اضافی)، ATM، خدمات نگهبانی، حمل و نقل فرودگاه (هزینه اضافی)، روزنامه های رایگان در لابی اشاره کرد.

علاوه بر این یک باشگاه تناسب اندام، دارای حمام آبگرم ، سولاریوم (هزینه اضافی) و سونا در این هتل وجود دارد. هتل یک رستوران به شما پیشنهاد می دهد و یک کافه در سایت است که در آن مهمانان می توانند با یک نوشیدنی خود را مهمان کنند. اجاره دوچرخه (هزینه اضافی) و امکانات اسکی (هزینه اضافی) از دیگر خدمات تفریحی این هتل است.

خرداد 3, 1397 12:48 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط