هتل ماندارین شرقی، مراکش

کشور آفریقایی مراکش در زمستان بیشتر مورد توجه گردشگران قرار میگیرد. از این رو آشنایی با وضعیت اقامت در مراکش قبل از سفر از ملزومات است.

این کشور بنا به نیازش توانسته هتل های خوبی را برای پذیرایی از مسافرین تور مراکش برپا کند. خدماتی که در هتل های مراکش ارائه میشوند از دید مسافرین قابل قبول بوده و جای نگرانی نیست.

یکی از هتل های مراکش هتل ماندارین شرقی است. هتل جدید ماندارین شرقی در دامنه کوه های اطلس قرار گرفته و حدود 25 دقیقه با شهر قرمز (Red) فاصله دارد.

هتل ماندارین شرقی

شاید بتوان گفت این هتل ترکیبی است از شگفتی های شرقی که با ظرافت مراکشی ادغام شده است. که در سال 2011 ساخته شده. در تزییات فضای داخلی این هتل از رنگ های متنوعی استفاده شده است.

Mandarin-Oriental-Hotel هتل ماندارین شرقی 161 اتاق دارد که تمام آن ها دارای یک بالکن خصوصی هستند و میهمانان در آن ها می توانند آرامش کافی به دست آورند و به تماشای منظره زیبای کوه های اطلس، نخلستان ها و باغ های باشکوه بپردازند.

میهمانان می توانند محل اقامت خود را از بین اتاق ها، سوئیت ها و بخش بندی های حیاط انتخاب کنند. Mandarin-Oriental-Hotel-2 هتل ماندارین شرقی مراکش دارای رستوران هایی است که غذاهای سنتی سرو می کنند و مشتریان آن ها می توانند غذاهای آسیایی و مدیترانه ای میل کنند.

هتل ماندارین شرقی مراکش

مرکز اسپا، سالن کنفرانس، اتاق های ملاقات، استخر شنا به اندازه 1600 متر مربع و قرار گیری هتل در میان باغ های زیبا باعث شده که ماندارین شرقی یکی از بهترین های مراکش باشد.

آذر 13, 1396 12:58 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط