هتل ماریوت سوچی

با خرید تور روسیه هتل پنج ستاره در سوچی می توانید علاوه بر برخورداری از امکانات یک هتل پنج ستاره و لوکس، هزینه های اقامتی کمتری را نیز بپردازید.
شهر سوچی به طور کلی از همه لحاظ گردشگری نسبت به شهرهایی چون مسکو و سن پترزبورگ ارزان تر می باشد و این در حالی ست که شرایط گردشگری و مکان های تفریحی در این شهر نیز فراوان هستند.
یکی از هتل های پنج ستاره و با شرایط عالی در شهر سوچی، هتل ماریوت است. هتل ماریوت با فاصله ی دو دقیقه ای از پارک گورکی مال واتر بنا شده و همین طور تا فرودگاه آدلر شهر سوچی 45 دقیقه فاصله ی زمانی دارد.
برای رسیدن به ایستگاه قطار سوچی از این هتل می باید چیزی در حدود 77 کیلومتر را طی کنید.
هتل ماریوت در شمار لوکس ترین هتل های سوچی قرار داشته و با هتل های گران قیمت و مجلل مسکو برابری می کند. در این هتل تمامی امکانات رفاهی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و ساعاتی رویایی را سپری خواهید کرد.

هتل ماریوت سوچی

امکانات هتل ماریوت سوچی

زمانی که این هتل پنج ستاره را برای اقامت خود در شهر سوچی انتخاب می کنید، از امکاناتی چون شبکه ی اینترنت رایگان ،اسکی ،استخر سرپوشیده(تمامی فصول)،استخر روباز(فصلی،دارای دید به کوه و جنگل) ،اسپا و ماساژ ،سونا ،حمام بخار و حمام ترکی ،بار و اسنک بار ،نایت کلاب ،اتاق های بازی و باشگاه بدن سازی ،باشگاه و زمین بازی کودکان، اتاق سیگار، تراس ، مرکز اسپای رایگان با سونا، آسانسور، صندوق امانات، پذیرش بیست و چهار ساعته، لاندری، تاکسی سرویس و…  بهره مند خواهید شد.

هتل ماریوت سوچی

هتل ماریوت سوچی

تیر 25, 1396 11:28 ق.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط