هتل مارکوس دریسکال، اسپانیا

در شهر السیگو ( Elciego ) در ایالت باسک در شمال اسپانیا هتلی با شکلی عجیب و غیر عادی ساخته شده که خود از جاذبه های اسپانیا محسوب می شود.

با خرید تور اسپانیا می توانید یکی از شاهکارهای معمار مطرح کانادایی، فرانک گهری، را ببینید که بدون شک پیچیدگی های آن شما را نیز درگیر می کند.

هتل مارکوئس دریسکال (Marqués de Riscal Hotel) هتلیست با چهره ای عجیب و پیچ در پیچ، که یک اقامتگاه لوکس در دل طبیعت این شهر محسوب می شود، چشم ها را خیره خود می کند.

علاوه بر چهره ظاهری این هتل، دکوراسیون داخلی آن نیز بسیار مدرن و هنرمندانه طراحی شده است. دیوارهای کج، پنجره های زیگزاگ و سقف هایی که همانند سقف کلیساها بلند است چهره متفاوتی به این هتل نسبت به هتل های دیگر بخشیده است.

هتل مارکوس دریسکال

هتل مارکوس دریسکال

این هتل 48 اتاق دارد که هر یک از آنها طراحی منحصر به فرد و متفاوت و چشم اندازی زیبا از فضای سبز روبروی هتل دارند. حمام مرمری اختصاصی هر اتاق نیز مجهز به وان و سشوار است.

رستوران هتل مارکوئس دریسکال از جمله رستوران های برتر اسپانیا است که تجربه ای رسمی و متفاوت را برای میهمانانش بهمراه خواهد داشت.

در طبقه بالای این هتل یک کتابخانه و یک کافه قرار دارد. میهمانان هتل می توانند در یکی از هشت تراسی که در این طبقه وجود دارد نشسته و به مطالعه بپردازند و در عین حال از مناظر اطراف لذت ببرند.

هتل مارکوئس دریسکال همچنین یک استخر سرپوشیده دارد. از آنجایی که اطراف هتل پر از تاکستان است خدمات اسپا با انگور ارائه می شود و همچنین میهمانان هتل می توانند از حمام، سونا فنلاندی و سالن بدنسازی هتل نیز استفاده کنند و از خدمات ماساژ بهره مند شوند.

این هتل در سال 2006 افتتاح شده است و یکی از عجیب ترین هتل ها در عین حال لوکس ترین ها محسوب می شود.

دی 12, 1396 10:50 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط