هتل لیکا ورد آنتالیا

تعطیلات عید از راه میرسد و بهتر است خود را برای خرید یک پکیج رویایی برای تور ترکیه نوروز 96 آماده کنید. شهرهای ترکیه از جمله آنتالیا مقاصد بسیار خوب گردشگری به شمار میروند. حال اگر تصمیم خود را برای سفر به آنتالیا قطعی کرده اید، گزینه های بسیار زیادی در میان هتلهای آنتالیا برایتان موجود است که از میان آنها یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

با توجه به اتفاقات اخیری که در ترکیه رخ داده است، شاید توجهات گردشگران نسبت به گردشگری در این کشور بسیار کمتر شده است، اما این آنتالیاست که هنوز هم برای بسیاری از افراد جذاب است. هتلهایی که در این شهر ساخته شده است، خود همانند یک شهر بزرگ، امکانات بیشماری را در خود قرار داده اند که مسافران را از گشت و گذار در آنتالیا بی نیاز میکنند، مگر آنکه شوق دیدن از طبیعت در گردشگران باشد.

امروز ما به سراغ  هتل لیکا ورد میرویم که یکی از هتلهای خوب آنتالیا است و به معرفی آن خواهیم پرداخت.

هتل لیکیا ورد آنتالیا

هتل لیکیا ورد آنتالیا

هتل لیکا ورد آنتالیا

این هتل، یکی از هتلهای ساحلی آنتالیا است که در طول 2.5 کیلومتری حاشیه ی دریای زیبای مدیترانه ساخته شده است. استفاده از معماری و طراحی های ترکیه ای، ترکیب رنگ و نور در آن سبب شده است که این هتل به یکی از آرامش بخش ترین هتلهای آنتالیا تبدیل شود.

شاید معروفیت این هتل را باید به رستورانهای بسیار خوب لیکیا ورد نسبت داد. شما با رزرو این هتل میتوانید در فستیوالی از انواع غذاهای خوشمزه و طعم های مختلف شرکت کنید و از خوردن آنها لذت ببرید. 6 رستوران ترکیه ای، دریایی، ایتالیایی، مدیترانه ای، ویژه و یک رستوران مخصوص میان وعده ها با کادری مجرب و سر آشپز حرفه ای از شما به بهترین شکل پذیرایی خواهند کرد. همچنین در گوشه و کنار هتل میتوانید 5 بار متفاوت را برای سرو انواع نوشیدنی ها بیابید.

این تنها بخشی از امکانات این هتل بود. اگر بخواهیم به سایر امکانات و تسهیلات هتل اشاره کنیم، باید از سالن های برای تناسب اندام، سرگرم شدن با ورزش هایی مانند تنیس، پیلاتس، یوگا، اسپا، تفریحات آبی مانند اسکی و موتور سواری، استخرهای گوناگون و لذت بردن از برنامه های گوناگون تفریحی و موسیقی نام برد.

هتل لیکیا ورد آنتالیا

هتل لیکیا ورد آنتالیا

 

تور ترکیه نوروز 96 با هتل لیکیا ورد

تور ترکیه نوروز 96 با هتل لیکیا ورد

 

تور ترکیه نوروز 96 با هتل لیکیا وردتور ترکیه نوروز 96 با هتل لیکیا ورد

دی 26, 1395 10:00 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط