هتل لیپار چابهار

قصد سفر کردن به تهران، شیراز، اصفهان، کیش و هر جای دیگر که دارید با هر تعداد نفر و روزها و اتاق هایی که بخواهید رزرو کنید، آن هم رزرو هتل با تخفیف که برای هر فردی این تخفیف ها اهمیت دارد، بهترین خدمات با قیمت های مناسب و تخفیف های باور نکردنی در هتل های چند ستاره میتوانید دریافت کنید.

معرفی هتل لیپار چابهار

چابهار یکی از مکان های دیدنی است که بسیاری برای دیدن محل های مانند چابهار به خارج کشور(آنتالیا) مسافرت می کنند، به چابهار که می رویم درکنارساحل نیلگون دریای عمان هتل چهارستاره لیپار خود نمایی می کند. هتل لیپار در منطقه ای بسیار دیدنی واقع شده و یکی ازبهترین مراکز اقامتی چابهار و تازه بازسازی شده است. این هتل در منطقه آزاد  تجاری چابهار با دسترسی بسیار آسان به مراکز خرید صدف، صالحیار، فردوس، تیس، بازار طلا و ابریشم و با بهترین و جدیدترین امکانات در حال سرویس دهی می باشد.

هتل لیپار در 3 طبقه احداث شده و تمام امکانات رفاهی از جمله رستوران که شامل غذاهای دریایی و ایرانی می باشد، کافی شاپ با محیطی دنج و سایر خدمات عالی را دارا است.

حتما مسیر زیادی را تا چابهار طی کرده اید، شاید دوست دارید بعد از این همه مسیر غواصی درون دریا را هم تجربه کنید، کمی پایین تر از هتل لیپار کلبه ی غواصی وجود دارد که شما را دعوت به غواصی می نماید.

به غیر از نزدیکی هتل به محل های تفریحی و گردشگری، باید از امکانات خوبی برخوردار باشد.پس نگران این قضیه نباشید که جای مناسبی گیر نخواهید آورد، بهترین هتل ها با بهترین امکانات مخصوصا اینترنت را می توانید به راحتی در این سایت پیدا کنید.

هتل لیپار چابهار

هتل لیپار چابهار

تیر 1, 1395 11:22 ق.ظ نوشته شده توسط : منیره

Comments are closed here.

مطالب مرتبط