هتل لو پتیت فیلان در شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی

تور زمستانی آفریقای جنوبی همراه با هتل چهار ستاره، برنامه ی بازدید از شهرهای ژوهانسبورگ و کیپ تاون را در خود گنجانده و اگر برای خرید تور آفریقای جنوبی به سراغ آژانس مسافرتی پارمیدا تورز بروید، می توانید یکی از تاریخ های حرکت این تور را در زمستان 96 انتخاب کرده و از پکیج های عالی آن مورد مناسب برای خود را خریداری نمایید.
در میان هتل های چهار ستاره ی شهر ژوهانسبورگ، هتل لو پتیت فیلان از بهترین ها بوده و با توجه به این که هتل لو پتیت فیلان تنها 6 واحد اقامتی دارد، می توان آن را یک اقامتگاه دنج و فوق العاده خلوت به حساب آورد.
اگر از آن دسته افرادی هستید که زیاد به شلوغی و مکان های پررفت و آمد علاقه ندارید، هتل چهار ستاره ی لو پتیت فیلان در شهر ژوهانسبورگ یک مکان عالی برای رزرو بوده و با اقامت در یکی از 6 سوئیت این هتل می توانید اطمینان داشته باشید که رفت و آمدهای زیاد و سر و صدا و شلوغی به هیچ وجه مزاحم تعطیلات شما نخواهد شد.
هتل لو پتیت فیلان در یک باغ زیبا قرار گرفته و بین واحدهای اقامتی آن فاصله ی مناسبی در نظر گرفته است. به نوعی که خود را کاملا مجزا از دیگر واحدها یافته و احساس استقلال و کشف دنیای جدیدی که در آن قرار گرفته اید را به تنهایی تجربه خواهید کرد.

هتل لو پتیت فیلان در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی

هتل لو پتیت فیلان در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی

امکانات هتل لو پتیت فیلان ژوهانسبورگ

هتل لو پتیت فیلان همان طور که پیش تر نیز قید کردیم کی هتل چهار ستاره در شهر ژوهانسبورگ است که در فضایی سبز و نشاط آور واقع شده و دورنمایی عالی دارد.
این هتل دارای یک استخر روباز بزرگ بوده و در هر ساعتی که مایل باشید امکان شنا در آب ولرم و تازه ی استخر هتل وجود دارد.
ترانسفر فرودگاهی به صورت رایگان در اختیار مشتریان هتل قرار گرفته و به محض رسیدن به هتل پذیرش شما صورت خواهد پذیرفت.

هتل لی پتیت فیلان در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی
در تمامی 6 واحد هتل چهار ستاره ی لو پتیت فیلان ژوهانسبورگ، تلویزیون، تخت خواب های راحت، سیستم تهویه ی مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی، امکانات باربکیو، سرویس بهداشتی و حمام و… قرار داده شده است.
همین طور اگر وسایل باارزشی همراه خود داشته باشید، می توانید از گاوصندوق هایی که در هر اتاق وجود دارد، استفاده نمایید.
خدمات لباسشویی، خدمات خشک شویی، فکس و کپی و خدمات اتوکشی توسط این هتل ارائه می شوند.
از دیگر امکانات هتل لو پتیت فیلان ژوهانسبورگ می باید به مواردی چون بار، رستوران، سرو صبحانه در اتاق، روزنامه، و… اشاره کرد.

 

هتل لی پتیت فیلان در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی

هتل لی پتیت فیلان در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی

هتل لی پتیت فیلان در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی

هتل لی پتیت فیلان در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی

آذر 22, 1396 11:18 ق.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط