هتل لوکس لی لا آمبینس کانونشن در دهلی نو

دهلی نو شلوغ تر از هر جایی است که فکرش را کنید. اگر تازه وارد باشید تصور میکنید که روز خاصی است و همه هندو ها به این شهر ریخته اند!

یکی از نگرانی های سفر به دهلی نو اسکان است. که آنهم به دلیل نا آشنا بودن چنین تصوری پیش میاید. وگرنه جا برای همه در این شهر هست. اگر کمی دست و دلباز و خوش گذران باشید که لوکسترین هتل های دهلی نو منزلتان خواهند بود!

برای خرید تور هندوستان پاییز 96 کلیک کنید

لی لا آمبینس کانونشن

لی لا آمبینس کانونشن

هتل لی لا آمبینس کانونشن دهلی جزو بهترین هتل های ۵ ستاره شهر دهلی منظور می شود. این هتل با مرکز شهر دهلی کمتر از ۲۰ دقیقه با وسیله در صورت عدم وجود ترافیک سنگین دوری دارد. ۲ استخر روباز، مرکز اسپا، مجمع بدنسازی بعضی از خدمات شایان ارائه این هتل لوکس ۵ ستاره است.

امکاناتی که در اتاق های هتل د اختیار مسافرین قرار میگیرند. انتظار از یک 5 ستاره را برآورده میسازند. حمام، تلوزیون، اینترنت، استخر و…

سالن کنفرانس، خدمات اسپای، حمام ترکی، سونا، تالار یوگا هم از دیگر مواردی است که در دسترس میهمانان هستند.

در رستورانهای این هتل مجلل انواع غذاهای هندی، چینی، آسیایی و غربی یافت میشود. کافیست تا نام غذا را بگویید تا در کوتاه ترین زمان از خوردنش لذت ببرید.

هتل لی لا آمبینس کانونشن

هتل لی لا آمبینس کانونشن

هتل لی لا آمبینس با فرودگاه بین المللی دهلی مرزها ۴۵ دقیقه با ماشین فاصله دارد و جالب است بدانید راجع به دسترسی به این گذرگاه تنها کافی است از آزادراه ملی میزان ۸ مصرف نمایید تا بدون هیچ مشکلی به گذرگاه شهر برسید.

آذر 12, 1396 2:28 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط