هتل لوکسی در منچستر فعلا اقامتگاه آقای خاص است

هتلی لوکس در منچستر اقامتگاه مربی معروف تیم فوتبال است و ایشان اصلا قصد ندارند که یک خانه در این شهر برای خودشان دست و پا کنند.
سخن از مربی پرتغالی سرشناس تیم منچستر یونایتد، آقای خاص یا همان ژوزه مورینیو است که در طول یک سال مربی گری اش در تیم محبوب و پرطرفدار انگلیسی یعنی منچستر یونایتد در سوئیت مجلل هتل Lowry زندگی شاهانه ای برای خود دارد.

ژوزه مورینیو مربی تیم منچستر یونایتد

ژوزه مورینیو مربی تیم منچستر یونایتد

به گزارش ویکی هتلز به نقل از ورزش سه خانواده ی آقای خاص سالهاست در شهر لندن اقامت دارند و ژوزه مورینیو حتی در زمان حضورش روی نیمکت اینتر و رئال منزل خود در لندن را حفظ کرده است. او حدود یک سال قبل در 27 می 2016 طی قراردادی سه ساله هدایت تیم منچستریونایتد را بر عهده گرفت. او که حالا حداقل برای سه سال مهمان شهر منچستر است به تنهایی و به دور از خانواده در سوئیتی لوکس در هتل 5ستاره ی Lowry زندگی می کند و گویا قصد ندارد خانه ای برای خود خریداری بکند.
هتل 5ستاره ی Lowry یکی از هتلهای لوکس شهر منچستر انگلیس است که در جوار رود ایرول واقع شده است. مناظر خیره کننده ی رود ایرول به همراه تفریحات آبی این هتل مجلل را بسیار پرطرفدارتر کرده است. این هتل دارای معماری و تزئینات براساس سبک مدرن است که به تمامی امکانات روز مجهز شده است. برای رزرو ابن هتل لوکس باید از 1میلیون تا 4میلیون تومان هزینه کنید. 4میلیون تومان برای سوئیت لوکسی است که آقای مربی در آن اقامتی شاهانه دارد.
اقامتگاه این مربی محبوب فوتبال، سوئیتی لوکس با طراحی مدرن و بسیار مجلل است که مجهز به هر امکاناتی است که شما فکرش را هم نمی توانید بکنید. در این سوئیت علاوه بر امکانات رفاهی می توانید یک پیانوی لوکس که حال و هوای سوئیت را کلاسیک و مجلل تر کرده است پیدا کنید.
با این که پیش بینی می شد آقای خاص در دومین سال برای خود خانه ای در منچستر خریداری بکند، ایشان تصمیم گرفته اند اقامت خود در این سوئیت را ادامه بندهد که البته برای مسئولان هتل بسیار خوشحال کننده است. اقامت این مربی معروف پرتغالی در هتل Lowry یک تبلیغات تاثیر گذار برای هتل Lowry محسوب می شود.

هتل لوکس لاوری در منچستر

هتل لوکس لاوری در منچستر

سوئیت هتل لوکس لاوری در منچستر

سوئیت هتل لوکس لاوری در منچستر

سوئیت هتل لوکس لاوری در منچستر

سوئیت هتل لوکس لاوری در منچستر

خرداد 20, 1396 11:30 ق.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط