هتل قصر بسطام در شهرستان شاهرود همزمان با هفته دولت افتتاح شد

بنا بر گزارش ویکی هتلز و به نقل از ایرنا، هتل قصر بسطام در شهرستان شاهرود در استان سمنان روز یکشنبه در قالب طرح‌هاب هفته دولت این شهرستان، با حضور محمدرضا خباز استاندار افتتاح شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: این هتل در زمینی به مساحت سه هزار و 406 متر مربع و با زیربنای پنج هزار و 606 متر مربع در پنج طبقه ساخته شده است.

هتل قصر بسطام در شهرستان شاهرود همزمان با هفته دولت افتتاح شد
حسین خواجه بیدختی با اشاره به اینکه اعتبار این طرح 2 میلیارد و 400 تومان بوده و برای 50 نفر شغل ایجاد می کند، گفت: این هتل ظرفیت پذیرایی از یکهزار نفر را دارد و دارای 36 سوئیت و اتاق است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان با بیان اینکه کار ساخت هتل قصر بسطام از سال 80 توسط هیات امنای امامزاده محمد(ع) بسطام آغاز شد، اما با گذشت 12 سال نیمه‌تمام ماند و از سال 92 سرمایه گذاری با تملک این مجموعه طرح را آغاز و تکمیل کرد، گفت: این هتل در زمینی به مساحت سه هزار و 406 متر مربع و با زیربنای پنج هزار و 606 متر مربع در پنج طبقه ساخته شده است.
محمدرضا خباز استاندار سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی فرماندار شاهرود، حجت الاسلام عباس امینی امام جمعه شاهرود، سیدحسن حسینی شاهرودی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان استان سمنان و شهرستان های شاهرود و میامی در این آیین حضور داشتند و پیش از آن نیز با حضور در گلزار شهدا به مقام شهدا ادای احترام و با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.
با افتتاح طرح های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان در هفته دولت امسال، مراکز اقامتی استان به 69 مرکز شامل 12 هتل، 2 هتل آپارتمان، پنج مهمانپذیر ، 37 اقامتگاه بوم گردی، هفت خانه مسافر، یک متل و پنج مجتمع اقامتی، محوطه و مجموعه گردشگری افزایش می یابد که این واحدها در مجموع دارای یک هزار و 309 تخت برای اقامت گردشگران و ظرفیت اقامتی رسمی بیش از 2 هزار نفر شب است.
در هفته دولت امسال 487 طرح با اعتبار 310 میلیارد تومان و اشتغالزایی برای 754 نفر در استان سمنان بهره برداری می شود.

شهریور 5, 1396 10:48 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط