هتل فردوسی مشهد

مشهد به عنوان یک شهر زیارتی که در تمامی روزهای سال میزبان زائران از سراسر ایران و جهان است بایستی با امکانات رفاهی استاندارد مهمانانش را راضی نگه دارد.این موضوع در مرحله ی اول مکانهای اقامتی استاندارد را می طلبد.در مشهد مکانهای اقامتی متنوعی بنا شده است تا این نیاز مهمانان خود را به خوبی برآورده کند.در مشهد هر مسافری با هر سطح بودجه و هر سطح نیاز می تواند محل اقامت خود را انتخاب و اقامت کند.از هتلهای مجلل مشهد گرفته تا هتل آپارتمانهای ارزان قیمت همگی در خدمت مسافران هستند تا احساس رضایت کنند.برای دیدن لیست هتلهای مشهد و بررسی قیمت و امکاناتشان روی لینک کلیک کنید.همچنین می توانید برای رزرو با تخفیف هتل در مشهد نیز به صفحه مراجعه کنید.

هتل فردوسی مشهد

هتل فردوسی مشهد

در ادامه ی معرفی هتلها در شهر مشهد به یکی دیگر از هتلهای 4 ستاره ی مشهد، هتل فردوس مشهد می رسیم. این هتل از هتلهای نزدیک حرم  در فاصله ی 300 متری از حرم امام رضا (ع) ،در خیابان امام رضا(ع) واقع شده است.این هتل در 8 طبقه با امکانات خوب از زائران پذیرایی می کند.

این هتل به دلیل موقعیت مکانی، در لیست انتخابی بسیاری از زائرین قرار میگیرد. علاوه بر چشم انداز بسیار زیبایی که به اتاق های خود میبخشد، بیشترین منبع نور خود را از نور خورشید تامین میکند.کلیه ی اتاقها از امکانات رفاهی نظیر تخت خوابهای راحت یخچال سرویس ایرانی حمام و تلویزیون برخوردار هستند.

در رستوران 350 نفری این هتل انواع غذاهای ایرانی و فرنگی سرو می شود و مسافران می توانند از کافی شاپ 24 ساعته ی آن در هر زمان که تمایل دارند استفاده کنند.

آدرس : مشهد ، بلوار مدرس

 

 

دی 21, 1394 4:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط