هتل فانتاسیا دلوکس کوش آداسی

چیزی به نوروز نمانده و بسیاری از ایرانیان راهی ترکیه هستند، آنطور که به گوش می رسد خرید تور ترکیه نوروز ۹۷ از تورهای داخلی ایران بیشتر بوده و هتل داران ایران از خالی بودن تمام اتاقهای شان خبر می دهند.

حالا که همه تصمیم دارند ترکیه را برای سفر انتخاب کنند تصمیم بر این شد تا یکی از هتل های کوش آداسی که ازمناطق توریست پذیر ترکیه است را معرفی کنیم.

هتل فانتاسیا دلوکس در شهر کوش آداسی واقع شده و هتلی 5 ستاره است که در کنار دریا ساخته شده امکانات رفاهی سطح بالایی دارد و مناسب برای اقامت همه قشر است.

هتل های لوکس کوش آداسی

هتل های لوکس کوش آداسی

همانطور که می دانید کوش آداسی یه دلیل دارا بودن سواحل زیبا، جاذبه های طبیعی و تاریخی همواره در راس توجه ها بوده و یافتن اقامتگاه در آنجا چندان ساده نیست بهتر است قبل از رفتن به این شهر از قبل اتاقی برای خود رزرو کنید.

اولین ویژگی این هتل کوش آداسی، نزدیک بودن آن به دریا و همچنین داشتن ساحل اختصاصی است. پس اگر لذت بردن از دریا یکی از دلایل شما برای سفر به کوش آداسی است، این هتل را در نظر داشته باشید و از ساحل اختصاصی آن لذت ببرید.

در کنار این ویژگی، فانتاسیا دلوکس کوش آداسی دو استخر، یکی به صورت سرپوشیده و دیگری در فضای باز دارد و امکانات دیگری مثل سونا، جکوزی و ماساژ هم در آن وجود دارند. امکانات هتل به این موارد خلاصه نشده و فانتاسیا دلوکس کوش آداسی، مخصوصا در زمینه امکانات تفریحی هم شرایط ایده آلی دارد. داشتن زمین تنیس، قسمتی مخصوص بازی کودکان، تفریحهای آبی و غواصی که البته هزینه اضافی برای آنها دریافت می شود، بیلیارد و بخش بازیهای ویدیویی تنها بخشی از امکانات تفریحی این هتل لوکس هستند.

هتل فانتاسیا دلوکس کوش آداسی

هتل فانتاسیا دلوکس کوش آداسی

علاوه بر امکانات عمومی هتل، فانتاسیا دلوکس کوش آداسی اتاقهای مناسبی هم در اختیار مهمانهایش قرار میدهد. اتاقهایی با سرویس بهداشتی مجهز به وان، تلویزیون و ماهواره با دسترسی به تعداد زیادی کانال، بالکن اختصاصی، گاو صندوق در داخل اتاق، تهویه مطبوع که اقامت لذتبخشی را برای مهمانها رقم میزنند. البته امکاناتی مثل مینی بار یا اینترنت وایرلس در اتاق هم ارائه میشوند که البته باید هزینه آنها را به صورت مجزا پرداخت کنید.

اسفند 26, 1396 10:21 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط