هتل غاری اینبار در ترکیه

از آنجایی که زندگی در دل طبیعت برای بسیاری از افراد خوشایند است، هتل های بسیاری در دل غارها پدید آمده اند تا لذت سفر را دو چندان کنند. شاید در نظر اول به نظر برسد که این هتل ها نمی توانند امکانات خوبی در اختیار قرار دهند، اما باید بگوییم که هتل های صخره ای و یا هتل هایی در دل غارها جز محبوب ترین هتل های دنیا محسوب می شوند. بی شک یکی از بهترین های آنها در لیست هتلهای تبریز قرار دارد که هتل صخره ای لاله کندوان است.

هتل لاله کندوان - هتلهای تبریز

هتل لاله کندوان – هتلهای تبریز

 

هتل غار ام دی سی:

اما هتل های دیگری مانند هتل غار ام دی سی در شهر باستانی اورگوپ ترکیه وجود دارد که با خرید تور ترکیه می توانید از آن دیدن کنید. این هتل دارای اتاق هایی با سقف های بلند است که وسایل آنها از جنس مرمر هستند. در این هتل غاری، امکاناتی نظیر جکوزی، تراس شخصی قرار داده شده است تا بر لوکس بودن آن بیفزاید. در این هتل باغ شخصی وجود دارد که درختان پر میوه ای دارد و مسافران می توانند از آنها میوه بچینند و لحظات متفاوتی را تجربه کنند.

 

هتل غاری ام دی  | تور ترکیه

هتل غاری ام دی سی | تور ترکیه

 

هتل غار ام دی سی

هتل غار ام دی سی

درست است که هتل لاله کندوان همین نزدیکی ها در کشور خودمان در لیست هتلهای تبریز می درخشد و سومین هتل صخره ای برتر جهان است، اما دیدن از این هتل غاری نیز خالی از لطف نخواهد بود.

دی 25, 1395 7:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط