هتل عباسی اصفهان

اگر برای رزرو هتل در اصفهان به دنبال یک هتل خوب هستید، به شما هتل عباسی اصفهان را پیشنهاد می کنیم. این هتل 5 ستاره یکی از بهترین هتلهای اصفهاناست که در چهار باغ عباسی قرار گرفته است.

رزرو بهترین هتل اصفهان

این هتل که یکی از بناهای با شکوه دوران صفویه به شمار میرود امروز پس از بازسازی به یک اقامتگاه با شکوه تبدیل شده است. طراحی ها و تزئینات این بنا بهره گرفته از معماری باشکوه عصر صفوی است که این بنا را به اقامتگاه باشکوه و منحصر به فردی در نصف جهان کرده است.

هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان

معرفی هتل 5ستاره عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان یکی از قدیمی ترین هتلهای جهان به شمار می آید که قدمت آن به عصر باشکوه صفوی بازمی گردد.شاه سلطان حسین صفوی در سال 1112هجری قمری  مدرسه و کاروانسرایی را می سازد و آنرا به مادر خود تقدیم می کند.ساخت این کاروانسرا در سال 1128 به پایان می رسد و شاه آنرا به مادر خود پیشکش می کند.از این روی این مجموعه به مدرسه و کاروانسرای مادر شاه شهرت دارد.
معماری این بنا بر گرفته از معماری باشکوه عصر صفوی است و چون نگینی در خیابان چهارباغ اصفهان می درخشد.برای جلوگیری از نابودی مجموعه در سال 1336 این بنای باشکوه خریداری و به عنوان اقامتگاه تغییر کاربری داده شده و به طور کامل بازسازی می شود.سرانجام این مجموعه به هتلی 5ستاره با کلیه ی امکانات رفاهی تبدیل شد.
مهمانان هتل عباسی اصفهان از امکانات رفاهی ای نظیر اتاقهای زیبا و مبله،تلویزیون،یخچال و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی بهره مند می شوند.به علاوه این هتل سنتی دارای امکانات مدرنی نظیر استخر،سونا،اینترنت پر سرعت،کافی شاپ و رستوران است.

هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان

خرداد 12, 1395 6:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط