هتل عباسی اصفهان تخفیف 15درصد

اگر به دنبال تخفیف هتلهای اصفهان هستید تا سفر مقرون به صرفه ای را برای خود رقم بزنید،برخی هتلهای اصفهان از تخفیف ویژه ای برای مهمانانشان برخوردار هستند.معمولا برای برخورداری از این تخفیفها باید اقدام به رزرو آنلاین یا تلفنی هتل بپردازید.در میان هتلهای اصفهان،رنج متنوعی از هتلها دارای این تخفیف هستند و شما می توانید از هتلهای 5ستاره تا 3ستاره را در لیست تخفیفها پیدا کنید.یکی از هتلهای لوکس اصفهان که تخفیف خوبی را به مهمانانش ارائه می دهد،هتل 5ستاره ی عباسی اصفهان است.
هتل عباسی اصفهان خود یک اثر باستانی متعلق به دوران صفویه است که از معماری و بنای بسیار ارزشمندی برخوردار است.دکوراسیون داخلی هتل نیز سنتی ایرانی است و اقامت در آن بسیار لذت بخش است.برای آشنایی با این هتل تاریخی و دیدن تصاویرش کلیک کنید.

تخفیف هتل 5ستاره ی عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان از جمله هتلهای اصفهان است که با تخفیف اتاقهایش اجاره داده می شود البته اگر از قبل اینترنتی یا تلفنی رزرو کرده باشید.این هتل از تخفیف 10 و 15درصدی برای اتاقها و سوئیتهای مختلف برخوردار است.
برای اتاق یک تخته ی معمولی 10درصد کاهش قیمت در نظر گرفته شده است.اما برای اجاره ی دیگر اتاقها و سوئیتها شما با کاهش قیمت 15درصدی می توانید به رزرو هتل بپردازید.
این تخفیف 15درصدی شامل اتاق و سوئیت چشم انداز،اتاق پردیس،اتاق استاندارد،سوئیت قاجار با دید حیاط،سوئیت صفوی با دید حیاط،سوئیت سبز،آپارتمان دو و سه خوابه،سوئیت معمولی و دو تخته سبز می شود.همانطور که می بینید تمامی واحدهای اقامتی هتل با کاهش قیمت مناسبی از مهمانان این هتل سنتی و زیبا پذیرایی می کنند.

هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان

بهمن 3, 1394 1:23 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط