هتل طلایی دانانگ گلدن بی در ویتنام

اقامت در یک هتل لوکس که بسیاری از وسایل آن از جنس طلا هستند شاید رویایی به نظر برسد. هتل دانانگ گلدن بی در ویتنام این امر را امکانپذیر کرده است.

اگرچه وقتی نام هتل یا رستوران طلایی می آید ناخودآگاه به فکر دبی می افتیم اما ویتنامی ها هم هتلی دارند که بسیاری از وسایل آن از طلا ساخته شده اند. در قسمت های مختلف هتل بویژه اتاق ها وسایل با روکشی از طلا ساخته شده اند.

«Danang Golden Bay» در دانانگ ویتنام است. و به سوی رودخانه هان چشم اندازی بی نظیر دارد. در داخل این هتل نه تنها بسیاری از وسایل طلایی هستند بلکه در رنگ آمیزی دیوار و سقف ها نیز از رنگ طلایی استفاده شده تا حس سلطنتی بودن بیشتر القاء شود.

هتل دانانگ گلدن بی

هتل دانانگ گلدن بی

زمانی که برای خوردن غذا به رستوران هتل بروید با ظروف طلایی از شما پذیرایی می شود. در این رستوران انواع غذاهای بین المللی و محلی سرو می شود.

این هتل همچنین یک سالن بدنسازی، یک استخر روباز، استخر مخصوص کودکان، جکوزی و سونا دارد. خدمات ماساژ به درخواست میهمانان هتل ارائه می گردد. همچنین ترنسفر فرودگاهی نیز با پرداخت هزینه جداگانه انجام می گیرد.

رد پای طلا در اتاق ها و سرویس بهداشتی هم دیده می شود و در جایجای هتل وسایل با روکش طلا مزین شده اند. این در حالی است که به گونه ای خارق العاده طراحی سنتی ویتنامی هم با مدرنیته ترکیب شده تا حال و هوای خارق العاده ای پدید آید.

این هتل 949 اتاق مدرن دارد که در سایزهای متفاوتی ساخته شده اند و چشم اندازی خارق العاده از اقیانوس، کوهها، رودخانه و شهر دانانگ دارند.

از امکانات داخل اتاق ها میتوان به این موارد اشاره کرد: تلویزیون HD، یخچال، صندوق امانات، مینی بار، میزکار، تهویه کننده هوا، تلفن و حمام اختصاصی، اینترنت Wi-Fi

Danang Golden Bay

Danang Golden Bay

اردیبهشت 6, 1397 9:26 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط