هتل صحرا نوشهر

درست است که تابستان به فصل داغ سفر معروف است، اما این درست نیست که بگوییم در سایر فصول از سال خبری از هیچ مسافری در این جاده ها نیست.

برعکس، ممکن است بسیاری از افراد، همسو شدن با جاده را در یک روز بارانی و برفی بر آسمان بی ابر آفتابی ترجیح دهند.

اگر از روزمرگی هایتان خسته شده اید و میخواهید دل به جاده بزنید و به شهرستان ساحلی بسیار زیبای نور در استان مازندران بروید، به شما رزرو هتل بسیار خوبی را در این شهرستان پیشنهاد میکنیم که با سرویس دهی بسیار مناسبش در کنار قیمت مناسبی که دارد، بسیار شگفت زده خواهد کرد.

معرفی هتل صحرا نوشهر

اولین چیزی که درباره ی این هتل میبایست گفت، موقعیت جغرافیایی بسیار خوبیست که از آن بهره مند شده است.  این موقعیت سبب شده است که اتاق های هتل چشم انداز فوق العاده ای به دریا داشته باشند. علاوه بر آن این اتاق ها بسیار دلبلز هستند و بالکن نیز دارند، این یعنی خیره شدن به دریا و یک آرامش مخض.

همچنین اتاقهای هتل صحرا بسیار تمیز هستند و امکانات آن آسایش را برای مسافران به ارمغان خواهد آورد.

با اقامت در هتل صحرا این تضمین به شما داده میشود که از هیاهوی شهر به دور خواهید بود و با لالایی صدای دریا و موج به آرامش دلخواهتان خواهید رسید.

این هتل سه ستاره دارای امکاناتی مانند نمازخانه، سالن بیلیارد، لابی، یخچال، سرویس بهداشتی  ایرانی ،سرویس بهداشتی فرنگی، صندوق امانات، رستوران، سیستم اعلام حریق، پارکینگ است.

رزرو هتل سه ستاره صحرا نوشهر

رزرو هتل سه ستاره صحرا نوشهر

 

هتل صحرا نوشهر

هتل صحرا نوشهر

 

هتل صحرا نوشهر

هتل صحرا نوشهر

هزینه ی یک شب اقامت در این هتل از شبی ۸۹ هزار تومان آغاز میشود و تا ۱۹۹ هزار تومان برای اتاق های چهار تخته ادامه میابد.

شما میتوانید برای رزرو این هتل به لینک زیر مراجعه کنید و از تخفیف ویژه نیز بهره مند شوید.

https://www.pintapin.com/hotel/%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1/%D9%87%D8%AA%D9%84-%D8%B5%D8%AD%D8%B1%D8%A7-481?gclid=CMbOxvvY4dACFRMz0wodHFwIVw

آذر 17, 1395 10:16 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط