هتل شس ارپرتو مادرید اسپانیا

یکی از هتل های سه ستاره ای که در تور زمستان 96 اسپانیا مادرید برای رزرو توصیه می شود، هتل شس ارپرتو ست.
هتل شس ارپرتو دارای 80 اتاق بوده و برای رفت و آمد در شهر مادرید دسترسی خوبی به مسیرهای اصلی شهر دارد.
به لحاظ امکانات نمی توان این هتل را یکی از هتل های خیلی عالی شهر مادرید به حساب آورد، اما اگر در جستجوی امکانات رفاهی و خدمات تفریحی آن چنانی نیستید، به خوبی می توانید با هتل شس ارپرتو کنار آمده و بی آن که خیلی در جزئیات ریز و دقیق شوید، اقامت راحتی را پشت سر خواهید گذاشت.

هتل شس ارپرتو مادرید اسپانیا
امکانات رفاهی هتل سه ستاره ی شس ارپرتو

هتل سه ستاره ی شس ارپرتو مادرید، دارای لابی و پذیرش شبانه روزی بوده که به صورت بیست و چهار ساعته پذیرای مسافران و میهمانان هتل خواهند بود.
اگر از دود و بوی سیگار خوشتان نمی آید، در این هتل می توانید از اتاق های بدون سیگار یکی را انتخاب کرده و البته برای افراد سیگاری نیز منطقه ی مخصوص سیگاری ها در هتل اختصاص داده شده است.
ترانسفر فرودگاهی هتل شس ارپرتو به صورت رایگان در اختیار مسافران قرار خواهد داشت.
خدمات خانه داری، خدمات لباسشویی و نیز خدمات ویژه ی اتوکشی توسط این هتل سه ستاره ی شهر مادرید ارائه شده و اگر مایل باشید می توانید از کتابخانه ی هتل نیز که گنجینه ای قابل توجه است، استفاده نمایید.

هتل شس ارپرتو مادرید اسپانیا
امکانات جلسه و ضیافت، صرافی، فکس و کپی، اتاق های وی آی پی، کافه، تریا، رستوران، انبار بار و چمدان، سیستم گرمایش مرکزی، روزنامه، گاو صندوق و… از دیگر امکانات این هتل شهر مادرید محسوب می شوند.
اگر به استفاده از اینترنت احتیاج داشته باشید، می توانید به شبکه ی اینترنت وای فای هتل متصل شوید که البته به صورت رایگان نبوده و هزینه ی آن در پایان اقامت و هنگام تسویه حساب از شما دریافت خواهد شد.

برای خرید تورهای اروپایی زمستان 96 اینجا وارد شوید.

آذر 25, 1396 3:11 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط