هتل سینور مشهد

مشهد تنوع بسیار خوبی از انواع هتل ها دارد و خوبی آنها اینست که هتل های مشهد در سراسر شهر پخش شده اند و هم از نظر جغرافیایی و از نظرسطح کیفی و خدماتی، مختلف بوده و با بودجه بندی ها و سلایق مختلف  هم خوانی دارند. البته به نظر می رسد که هتلها و هتل آپارتمانهای نزدیک حرم بیشتر مورد توجه زائران باشد.  در روزها و تعطیلات خاص و شلوغ، اقامت در هتلهایی که کمی دورتر هستند، لدت بخش تر می شود. می خواهیم یکی از هتلهای مشهد را که در عین داشتن دسترسی آسانی به حرم ، در فاصله نسبتا دورتری از شلوغی مرکز شهر است، را معرفی می کنیم.

معرفی هتل سینور مشهد

هتل سینور مشهد تا فرودگاه 25 دقیقه فاصله دارد و فاصله آن تا حرم مطهر چیزی در حدود 18 دقیقه البته به صورت پیاده روی است. امکانات کلی این هتل  را می توان یخچال، تلویزیون، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، ترانسفر فرودگاه، ماهواره، سالن ورزش، کافی شاپ، اینترنت در لابی دانست.
ویژگی های منحصر بفرد هتل سینور مشهد محیط زیبا، مدرن و آرامش بخش آن است که می تواند اقامتی راحت و لذت بخش را به همراه داشته باشد. این هتل با دارا بودن امکانات مدرن و بهره گیری از استانداردهای روز بین المللی و البته با کمک کادری مجرب، متعهد و کارآزموده توانسته رتبه “چهار ستاره تاپ” را دریافت نماید. نسبت به امکانات و رتبه بندی که این هتل دارد، هزینه رزرو هتل بسیار عالی است. با مراجعه به سایت این هتل، رزرو آنلاین هتل و هزینه ها و اتاق های خالی را مشاهده کنید.

هتل سینور مشهد

هتل سینور مشهد

هتل سینور مشهد

هتل سینور مشهد

هتل سینور مشهد

هتل سینور مشهد

فروردین 18, 1395 1:26 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط