هتل سیلکن گران هاوانا؛ اسپانیا

سفر های نوروزی آغازگر سال نو برای ما ایرانیان هستند. از سفرهای داخل شهری گرفته تا سفر های خارج از کشور در نوروز بیش از هر زمان دیگری رواج دارند.

مقاصد بسیاری برای سفر نوروزی وجود دارند از همین شهرستان بغل گوشمان گرفته تا کشور های اروپایی حتی آمریکایی… تور اسپانیا نوروز نیز یکی از گزینه های پیش رو است که می تواند بسیار جذاب باشد، خصوصا اگر بار اول باشد که به اسپانیا می روید.

در اسپانیا دیدنی های بسیاری وجود دارند و همینطور هتل های بسیاری برای اقامت. گردشگری اسپانیا همانند سایر کشور های اروپایی رونق دارد از این رو برای اسکان گردشگران زیر ساخت هایی چون هتل های لوکس و حمل و نقل عمومی آسان در این کشور فراهم آورده شده است.

هتل سیلکن گران هاوانا یکی از گزینه های مناسب برای اقامت در اسپانیا است. این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد. کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت هستند. کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی می باشند.

Hotel Silken Gran Havana Barcelona

Hotel Silken Gran Havana Barcelona

هتل سیلکن گران هاوانا اسپانیا از هتل های 4 ستاره خوب اسپانیا می باشد که در شهر زیبا و توریستی بارسلونا قرار دارد. این هتل دارای 145 اتاق و سوئیت شیک با طراحی و دکوراسیونی دل نشین است.

امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ، استخر روباز، سونا، سولاریوم می باشد. این هتل دارای 145 اتاق می باشد. یک صرافی نیز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود میباشد.

استخر
ماساژ، استخر روباز، سونا، سولاریوم، اتاقهای پاک و بدون سیگار، سوئیت مخصوص تازه عروس، اتاق های خانوادگی

خدمات
خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشکشویی، صبحانه در اتاق، صرافی، خدمات تورها، فکس و کپی، کرایه اتومبیل، امکانات اتاق

سایر امکانات
رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، بالکن، آسانسور، پذیرش و تحویل سریع، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، تریا، گرمایش

دی 30, 1396 1:18 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط