هتل سوکوس اولیمپیا گاردن سن پترزبورگ

شهر زیبای سن پتررزبورگ، در تور گران قیمت روسیه که از لوکس ترین تورهای مسافرتی و مناسب مشکل پسندان است، بهترین شهر برای گردشگری در این کشور به شمار می رود.
سن پترزبورگ شهری ست که در نقطه نقطه ی آن دیدنی های فراوان و سبک های معماری بی نظیری را مشاهده می کنید.
اگر می خواهید همه چیز سفر شما ممتاز و بی نظیر باشد، برای رزرو هتل نیز باید وسواس و دقت خاصی به خرج دهید. یکی از هتل های بسیار خوب شهر سن پترزبورگ، هتل چهار ستاره ی سوکوس اولیمپیا گاردن می باشد.

تور روسیه | هتل سوکوس اولیمپیا گاردن

این هتل در نزدیکی ایستگاه متروی Tekhnologicheskiy واقع شده و در حقیقت این نزدیکی به ایستگاه مترو از ویژگی های بسیار خوب آن به شمار می رود. همین طور هتل سوکوس اولیمپیا گاردن روبروی پارک زیبای Olympia ی شهر سن پترزبورگ می باشد.
تمامی اتاق های هتل سوکوس اولیمپیا گاردن با دکوراسیونی بسیار زیبا پر شده و از تمامی امکانات هتل های چهار ستاره برخوردار هستند.

تور روسیه | هتل سوکوس اولیمپیا گاردن

رستوران هتل به نام رستوران Fransmanni  نیز برای صرف غذاهای روسی و نیز دیگر غذاهای بین المللی محلی فوق العاده به نظیر می رسد. این رستوران دارای فضایی بسیار شیک و دلپذیر و نیز منویی مفصل و سرآشپزی خوش سلیقه است.
هتل چهار ستاره ی سوکوس اولیمپیا گاردن دارای 348 اتاق می باشد و هتل مجهز به امکاناتی چون استخر، سالن ورزشی، ترانسفر فرودگاهی، پذیرش 24 ساعته، سالن بیلیارد، سالن جلسه، پارکینگ، و… می باشد.

تور روسیه | هتل سوکوس اولیمپیا گاردن

تور روسیه | هتل سوکوس اولیمپیا گاردن

تور روسیه | هتل سوکوس اولیمپیا گاردن

آبان 15, 1395 11:20 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط