هتل سورینت مریم کیش

هتل سورینت مریم و ماه عسل

اگر قصد انتخاب مقصد گردشگری جذاب برای ماه عسل تان را دارید، هتل سورینت مریم می تواند اقامتی رویایی را برای سفر خاص تان رقم بزند.
در میان هتلهای کیش، سورینت مریم جز بهترین است. هتلی که علاوه بر ظاهری لوکس و زیبا، با خدمات خوبش می تواند اقامت آسوده را تضمین نماید.

هتل سورینت مریم

هتل سورینت مریم

هتل سورینت مریم

هتل سورینت مریم

هتل سوینت مریم، هتلی پنج ستاره است. این هتل از آبان 1392 فعالیت خود را آغاز کرده است. این هتل در جنوب شرقی میدان امیرکبیر، یکی از میادین اصلی شهر، قرار دارد. در طراحی داخلی و خارجی بنا، از سبک معماری اروپایی باروک استفاده شده است. دیزاین داخلی را گروهی متخصص انجام داده و تمامی وسایل، لوکس و مدرن است.

هتلهای کیش/هتل سوینت مریم

هتلهای کیش/هتل سوینت مریم

هتل سورینت مریم

هتل سورینت مریم

این هتل 56 اتاق و سوئیت دارد که مهمانان می تواند از هر یک از آنها، روم سرویس، بوفه صبحانه (سرد و گرم)، بوفه نهار (ایرانی، فرنگی و سالاد بار)، سرویس عصرانه (میوه)، سرویس چای و قهوه، اینترنت بی سیم پر سرعت، صندوق امانات (Safe Box)، سیستم تلویزیون تعاملی (IPTV)، مینی بار، خدمات خانه داری و لاندری، سرویس 24 ساعته کافی لونژ و ترانسفر فرودگاهی (رفت و برگشت) استفاده کنند.
در میان هتلهای کیش، به طور قطع هتل سوینت مریم یکی از بهترین هاست و خدمات رسانی بسیار خوبی دارد. این هتل گزینه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است که به ایران سفر می کنند.

هتل سورینت مریم

هتل سورینت مریم

انواع اتاق های هتل

اتاق استاندارد دو نفره (Twin و Double)
سوئیت جونیور Junior Suite
سوئیت لوکس Luxury Suite
سوئیت پرزیدنشالPresidential Suite

آبان 17, 1394 11:00 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط