هتل سه ستاره لتر استانبول

کسانی که به قصد خرید به استانبول می روند و نمیخواهند برای هتل هزینه زیادی بکنند، می توانند در یکی از هتل های سه ستاره استانبول اقامت کنند. هتل سه ستاره letter در منطقه تقسیم قرار دارد و میتواند میزبان خوبی برای افرادی باشد که تور استانبول را برای خرید انتخاب می کنند . با رزرو هتل لتر به مراکز تفریحی ، دیدنی و خرید این شهر دسترسی آسانی خواهید داشت .
هتل لتر ۱۹.۵ کیلومتر از فرودگاه آتاتورک استانبول فاصله دارد و  همچنین مهمانان دسترسی آسانی به بسیاری از جاذبه ها و دیدنی های شهر دارند . از ویژگی های مهم هل لتر ، دسترسی آسان به ایستگاه مترو و ایستگاه های تاکسی و اتوبوس می باشد که البته رفت و آمد در شهر با مترو، ارزان ترین حالت خواهد بود.
بوتیک هتل لتر دارای ۱۶ اتاق است . اتاق های هتل امکانات مانند میز کار ، مینی بار ، دوش ، حمام با دوش، فن و تلویزیون ماهواره ای دارند. همچنین روم سرویس 24 ساعته و نظافت روزانه در اختیار مهمان است. و خدمات لاندری با پرداخت هزینه جداگانه امکان پذیر است.
امکانات هتل لتر استانبول رفاه و آسایش را برای میهمانان بهمراه دارد . مهمانان هتل همواره می توانند از امکانات موجود در این هتا همچون ترانسفر فرودگاهی ، رسپشن ۲۴ ساعته ، تورهای داخل شهری ، سالن مهمانی و همایش استفاده کنند . اتو کشی ، خدمات تهیه بلیط سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه) ، صبحانه در اتاق ، فکس و کپی ، و کرایه اتومبیل از دیگر خدمات هتل است .

letter hotel istanbul

letter hotel istanbul

letter hotel istanbul

letter hotel istanbul

letter hotel istanbulletter hotel istanbul

letter hotel istanbul

letter hotel istanbul

letter hotel istanbul

اردیبهشت 4, 1395 12:11 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط