هتل سنتی 4ستاره داد یزد

شهر باستانی یزد به دلیل اقلیم کویری از معماری منحصر به فردی برخوردار است که از گذشته تا حال برجای مانده است.بسیاری از هتلهای یزد نیز خود بناهای تاریخی ای هستند که از معماری منحصر به فرد یزد بهره برده اند.با رزرو هتل در یزد و اقامت در این بناهای قدیمی به گذشته های نه چندان دور سفر می کنید.یکی از این هتلها هتل 4ستاره داد یزد است.

هتل بین المللی داد یزد

هتل بین المللی داد یزد

معرفی هتل سنتی داد یزد

هتل داد یزد بنایی با قدمت نزدیک به یک قرن است که از امکانات مدرن امروزه برخوردار است. این هتل با حفظ اصالت تاریخی خود هتلی 4 ستاره در قلب شهر تاریخی یزد است که با نورگیرها و بادگیرهای سنتی، آماده میزبانی از مسافران شهر یزد است. قوس‌ها، نورگیرها و طاق نما ها در گوشه گوشه هتل داد یزد به چشم می خورد. این هتل در زمانی دور گاراژ تخلیه بار بوده است ولی امروزه به یکی از بهترین هتلهای یزد تبدیل شده است.
از جمله خدمات هتل می توان به موارد زیر اشاره کرد: رستوران سنتی هتل داد با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و کافی شاپ رو باز با نمایی بی نظیر از آثار تاریخی شهر یزد. این هتل دارای تالارهای مختلف جهت برگزاری سمینار، همایش و سایر مراسم است، پارکینگ سرپوشیده، کافی نت، فروشگاه، تور، فروش بلیط و مبادله ارز، سالن ماساژ مخصوص بانوان و … را هم می توان در لیست خدمات متنوع این هتل به مسافران قرار داد.

برای رزرو هتل در یزد هتل داد را جز اولین انتخابهای خود قرار دهید تا به لذت سفر خود به یزد اضافه کنید.هزینه ی یک شب اقامت در هتل داد از 207هزار تومان آغاز می شود.

آدرس : استان یزد ، شهر یزد ، خیابان دهم فروردین ، پلاک 214 ، هتل بین المللی داد یزد

هتل بین المللی داد یزد

هتل بین المللی داد یزد

هتل بین المللی داد یزد

هتل بین المللی داد یزد

 

دی 12, 1394 2:30 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط