هتل سنتی مهر یزد

هتل سنتی مهر یزد را به طور قطع باید جز برترین هتلهای شهر دانست. این هتل گرچه تنها 3 ستاره را در کنار نام خود دارد، اما سرویس دهی و رعایت استانداردهای هتلداری اش بیش تر از این سه ستاره حرف برای گفتن دارد. این هتل اولین و تنها دارنده جایزه افتخار از سازمان جهانی یونسکو در ایران می باشد.
هتل در قلب بافت بسیار زیبا و دلنشین سنتی شهر خود نمایی می کند و بنایی به یاد ماندنی ، گیرا و شاهکار معماری اصیل ایرانی است که همچون نگینی می درخشد. هتل سنتی مهر ( خانه تاریخی زرگر یزدی ) برای اهل هنر و علاقمندان معماری سنتی ایران نامی آشناست. این هتل قدمتی 200 ساله دارد .
گرچه سبک معماری و تجهیزات کاملا سنتی هستند اما درعین حال هتل مجهز به کلیه امکانات رفاهی به روز شده است. با داشتن حوض آبی زیبا ، شیشه های رنگین ، بادگیرهای بلند ، درب های چوبی ، تالار ، اتاق سه دری و پنج دری ، کفش کن ، هشتی ، کریاس ، شاه نشین ، قنات ، سرداب و نارنجستان، هر بیننده ای را با خود به خاطرات شیرین روزگاران گذشته می برد.
در رستوران و کافی شاپ بسیار زیبای هتل که هم در فضای باز و هم سرپوشیده پشت بام است، انواع غذاهای ایرانی و فرهنگی به شکل پذیرایی سنتی سرو می شود.
اتاق های هتل مجهز به یخچال، تلویزیون، تخت های دو نفره راحت، کف موکت شده، ماهواره، خط تلفن، حمام و سرویس ایرانی و فرنگی هستند. اینترنت در لابی هتل در دسترس است. این هتل پارکینگ رایگان در اختیار مهمانانش قرار می دهد. همچنین سالن ورزشی هتل به روی مهمانان باز است.
هتل در خیابان قیام ، کوچه لب خندق واقع شده است و دسترسی خوبی به مرکز شهر و مراکز تاریخی و مراکز خرید دارد. البته خود هتل دارای چندین فروشگاه است. هزینه رزرو هتل برای یک اتاق دو تخته شبی 268 هزار تومان است. برای مشاهده تخفیف رزرو هتل می توانید به سایت هتل مراجعه کنید.

هتل سنتی مهر یزد

هتل سنتی مهر یزد

هتل سنتی مهر یزد

هتل سنتی مهر یزد

هتل سنتی مهر یزد

اردیبهشت 1, 1395 9:53 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط