رزرو هتل تاریخی در کاشان

هنگامی که سخن از سفر به میان می آید، برای رزرو هتل نیز دغدغه ای در ذهن ها پدید می آید. اما اگر شما عازم شهر تاریخی و بسیار زیبای کاشان هستید، این دغدغه ی رزرو هتل را کنار بگذارید و با خیال راحت راه کاشان را پیش بگیرید.

 

شهر تاریخی کاشان، شهری کوچک است که مملو از دیدنی های تاریخی است که در کوچه به کوچه های آن میتوان رد پایی از گذشته های بسیار دور را یافت. حتی رد پای اجدادمان را میتوان در تک تک اقامتگاه های شهر نیز دید.

 

همانگونه که جاذبه های گردشگری آن شما را مجذوب خواهد کرد، هتلهای خاطره انگیز آن نیز برای شما بسیار دلپذیر خواهند بود، چرا که بیشتر هتلهای این شهر را مکان ها و بناهای تاریخی ای تشکیل میدهند که امروز به اقامتگاه های معروفی تبدیل شده اند. اگر شما به دنبال یک هتل در کاشان هستید که یک بنای تاریخی بسیار زیبا نیز باشد، بهتر است با ما همراه شوید. چرا که در ادامه ی مطلب قصد داریم تا شما را با یکی از بهترین هتلهای کاشان آشنا کنیم که طرفداران بسیاری نیز دارد.

هتل سنتی منوچهری کاشان

 

یکی از هتل های خوب در کاشان، هتل سنتی منوچهری کاشان است. این هتل چهار ستاره در خیابان محتشم کاشانی قرار گرفته است.

این هتل را میتوان بنایی تاریخی دانست که در تمام قسمت هایش آثار معماری سنتی ایرانی دیده میشود. این هتل با ارائه خدمات مختلف، گردشگران بخصوص گردشگران خارجی را جذب می کند.

هتل در کاشان | هتل سنتی منوچهری کاشان

هتل در کاشان | هتل سنتی منوچهری کاشان

از جمله خدماتی که  این هتل ارائه میدهد می توان به وای فای رایگان، سیف باکس، کارگاه های مخمل بافی و زربافی، سینما و گالری اشاره کرد. همچنین به منظور بازدید گردشگران از تمام مناطق تاریخی تفریحی شهر، این هتل پکیج های گردشی را به مسافران ارائه می دهد.

نگارخانه این مجموعه در طبقه فوقانی قرار دارد.اتاق ناهارخوری، یکی از زیباترین فضاهای سنتی بنا است که با پنجره های ارسی مزین به شیشه های رنگینش برای صرف صبحانه و غذای سنتی ایرانی از میهمانان پذیرایی می کند.

زری بافی و مخمل بافی در کارگاه سنتی این هتل در راستای احیا و حفظ هنرهای ارزشمند این منطقه است.

آذر 7, 1394 3:30 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط