هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان

وقتی تصمیم به ترتیب دادن یک سفر داخلی می گیرید، حتما شهر زیبا و تاریخی اصفهان در فهرست شهرهای مقصدتان قرار خواهد داشت. سفر به اصفهان در هر فصلی از سال که باشد می تواند یک سفر فراموش نشدنی و پربار برای مسافران خود بسازد.

بناهای تاریخی و مکان های دیدنی اصفهان، خیابان های سنتی و پیاده روهای عریض، مردم مهمان نواز و خوش ذوق این شهر همه و همه برای شکل دادن به یک سفر پرخاطره آماده هستند.

اما در کنار همه ی این ها اگر بخواهید سفرتان به اصفهان چندان پرهزینه نباشد، می توانید از میان هتلهای سه ستاره اصفهان، هتلی را انتخاب کنید تا هم در هزینه ها صرفه جویی کرده باشید و هم این که اقامتگاهی با امکانات نسبتا کافی باشد.

از بهترین هتل های سه ستاره ی اصفهان می توان به هتل سنتی طلوع خورشید اشاره کرد.

معرفی هتل سنتی طلوع خورشید

این هتل سه ستاره در خیابان ابن سینای اصفهان واقع شده و از این لحاظ نزدیکی بسیار خوبی به مرکز شهر دارد.

هتلهای سه ستاره اصفهان | هتل سنتی طلوع خورشید

هتلهای سه ستاره اصفهان | هتل سنتی طلوع خورشید

هتل در کوچه ای آرام قرار گرفته است. به علاوه موقعیت قرارگیری هتل به نحوی است که می توان با پیاده روی پانزده دقیقه ای یا اگر بخواهید در 5 دقیقه با ماشین، به مرکز شهر رسید و بسیاری از جاذبه های گردشگری را دید.
در خیابان ابن سینا داروخانه شبانه روزی و درمانگاه نیز وجود دارد. همچنین فروشگاه های زیادی در حوالی هتل هستند که کار خرید را برای مهمانان هتل آسان می کنند و نیازی نیست حتما در کل شهر به دنبال سوغاتی خریدن بود.
هتل به اندازه هزینه رزروی که دریافت می کند و رتبه بندی اش، خدمات اقاماتی ارائه می کند. هتل طلوع عشق دارای نمازخانه، لابی، اعلام حریق، رستوران و کافی شاپ، کافی نت، ماهواره، صندوق امانات و تاکسی سرویس شبانه روزی است.

هتلهای سه ستاره اصفهان | هتل سنتی طلوع خورشید

هتلهای سه ستاره اصفهان | هتل سنتی طلوع خورشید

اتاق های هتل با سبکی ساده و مرتب آراسته شده اند. هتل دارای اتاق های یک تخته تا پنج تخته است. هززینه رزرو هتل نیز از 235 هزار تومان برای اتاق های دو تخته تا 419 هزار تومان برای اتاق های پنج تخته است.  اتاق های هتل دارای تخت هایی راحت، تلفن، تلویزیون با شبکه های ماهواره ای، سرویس بهداشتی ایرانی و خارجی، حمام و نشیمن هستند. نظافت اتاق ها به صورت روزانه انجام می شود.

هتل سنتی طلوع خورشید

هتل سنتی طلوع خورشید

آدرس هتل سنتی طلوع خورشید: اصفهان ، خیابان ابن سینا ، کوچه شماره 37 (میر علاء الدین) فرعی سوم ، اقامتگاه سنتی طلوع خورشید

 

 

دی 21, 1395 5:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط