هتل سنتی اصفهان

شهر اصفهان در تمامی طول سال میزبان گردشگران از سراسر ایران و جهان است.استقبال گردشگران از اصفهان به دلیل وجود آثار باستانی ارزشمند در این شهر است.گردشگران می آیند تا با فرهنگ و تاریخ ایران زمین بیشتر آشنا بشوند.اصفهان نیز  برای  میزبانی از گردشگران این شهر خدمات خوبی را  ارائه می دهد.هتلهای اصفهان نقش اصلی را در استقبال از سیل گردشگران ایفا می کنند.اگر کیفیت  و سرویس دهی هتلها  استاندارد باشد در توسعه ی هرچه بیشترگردشگری اصفهان تاثیر گذار خواهد بود.از این روی مکانهای اقامتی بسیاری بر اساس استاندارد جهانی در اصفهان ساخته شده است.از این روی گردشگران با تنوع رزرو هتل در اصفهان روبه رو هستند.

در میان هتلهای بسیار زیبای اصفهان هتل سه ستاره ی سنتی اصفهان به گردشگرانی پیشنهاد می شود که اقامت در مکانی سنتی ایرانی را به هتلهای مدرن ترجیح می دهند.

معرفی هتل سه ستاره ی سنتی اصفهان

.هتل سنتی اصفهان هتلی سه ستاره است و خدمات بسیار خوبی را به مهمانان خود ارائه می کند. معماری بنا و دکوراسیون داخلی آن به طور کامل از معماری سنتی اصفهان بهره برده است.

این هتل دارای 16 اتاق شامل 10 اتاق دوتخته (دبل و توئین)، 5 سوئیت 4 و 5 و 6 تخته و یک سوئیت رویال شاهنشین است. اتاق ها به دور حیاط بزرگی قرار گرفته اند. در وسط آن، حوض بزرگی به همراه فواره های آبنما و تخت های سنتی قرار دارد.

این هتل در خیابان سپه، خیابان مسجد حکیم، کوچه باغ قلندرها واقع شده است. هزینه رزرو اتاق دو تخته در این هتل 230 هزار تومان است.

در سفر به شهر اصفهان می توانید با رزرو این هتل زیبا و تاریخی، اقامتی خاطره انگیز داشته باشید.

هتل سنتی اصفهان

هتل سنتی اصفهان

هتل سنتی اصفهان

هتل سنتی اصفهان

 

دی 14, 1394 3:30 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط