هتل سما 1 قشم با 30 درصد تخفیف

هتل سما 1 قشم هتلی سه ستاره می باشد که با رزرو آن یکی از بهترین انتخاب ها در رزرو هتل با تخفیف در قشم را خواهید داشت.
این هتل در خیابان ولیعصر قشم، در چهارراه رسالت واقع شده و یکی از هتلهای خوب قشم با امکانات کافی و رضایت بخش محسوب می شود.
هتل سما 1 در منطقه ای آرام و آرامش بخش قرار داشته و به این لحاظ برای مسافرانی که اقامت در محیطی دنج و به دور از سر و صدا را ترجیح می دهند، هتلی ایده آل به نظر می رسد.

رزرو هتل با تخفیف در قشم | هتل سما 1

رزرو هتل با تخفیف در قشم | هتل سما 1

برای سفر به قشم می توانید با خرید آنلاین بلیط هواپیما، در هزینه های سفر خود صرفه جویی کرده و برنامه ریزی دقیق تری برای مسافرت خود به این جزیره ی زیبا و رنگارنگ داشته باشید.

امکانات هتل سما 1 قشم

هتل سه ستاره ی سما 1 قشم دارای امکاناتی از قرار نمازخانه، تلویزیون ال ای دی در لابی، گیم نت، سیستم اعلام حریق، لابی، سرویس بهداشتی فرنگی، تاکسی سرویس، سرویس بهداشتی ایرانی و حمام، اینترنت در اتاق، صندوق امانات، لاندری، تلویزیون در اتاق ها، ترانسفر فرودگاهی رایگان، اینترنت در لابی، کافی شاپ و رستوران مجهز و با کیفیت و… می باشد.

رزرو هتل با تخفیف ویژه در قشم | هتل سما 1

رزرو هتل با تخفیف ویژه در قشم | هتل سما 1

هزینه ی رزرو هتل سما 1 قشم

اگر تصمیم به رزرو این هتل سه ستاره دارید، wikihotels توجه شما را به تخفیفاتی که پین تا پین برای رزرو این هتل ارائه داده جلب می کند:
برای رزرو اتاق دو تخته ی لوکس شامل صبحانه ی رایگان 23 درصد تخفیف در نظر گرفته شده که هزینه ی رزرو شبی 236 هزار تومان را به 180 هزار تومان کاهش می دهد.

رزرو هتل با تخفیف ویژه در قشم | هتل سما 1

رزرو هتل با تخفیف ویژه در قشم | هتل سما 1

برای رزرو اتاق سه تخته ی لوکس شامل صبحانه ی رایگان نیز 23 درصد تخفیف لحاظ شده که هزینه ی رزرو شبی 302 هزار تومان را به شبی 230 هزار تومان تبدیل می سازد.
برای رزرو سوئیت یک خوابه ی سه تخته ی لوکس شامل صبحانه ی رایگان تخفیف 22 درصدی در نظر گرفته شده که هزینه ی رزرو شبی 355 هزار تومان را به شبی 275 هزار تومان کاهش می دهد.
و در نهایت برای رزرو سوئیت دو خوابه ی چهار تخته لوکس شامل صبحانه ی رایگان تخفیف 29 درصدی لحاظ شده که هزینه ی رزرو شبی 425 هزار تومان را به هزینه ی رزرو شبی 300 هزار تومان تقلیل می بخشد.

اسفند 16, 1395 6:39 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط