هتل سامایا، در منطقه ی دیره دبی

هتل سامایا یک هتل پنج ستاره در منطقه ی دیره ست که برای تور دبی زمستان 96 پیشنهاد می شود.
این هتل در فاصله ی بسیار کمی تا فرودگاه بین المللی دبی فاصله داشته و برای رفت و آمد به بازارهای سنتی دبی نیز از این هتل مسافت کوتاهی را طی خواهید کرد.
همین طور هتل پنج ستاره ی سامایا به آبنمای مشهور دبی نزدیک بوده و می توانید از بالکن اتاق های خود، منظره ی چشم نوازی از این آبنما را مشاهده نمایید.

امکانات تفریحی هتل سامایا دبی

هتل پنج ستاره ی سامایا دارای یک لابی عریض و طویل با پذیرش شبانه روزی و بیست و چهار ساعته بوده و آسانسور هتل برای جا به جایی مسافران بین طبقات هتل، آماده قرار دارد.
در این هتل خدمات خانه داری با کیفیت بالا ارائه شده و همین طور برای گشت و گذار در دبی، می توانید از مرکز فروش تور در هتل پنج ستاره ی سامایا استفاده نمایید.
برای شست و شوی لباس های خود می توانید درخواست استفاده از خدمات لباسشویی و خشک شویی هتل رفته و نیز خدمات اتوکشی و واکس کفش نیز بهره ببرید.
مرکز تجارت، روزنامه، اتاق های پاک  و بدون سیگار، منطقه ی مخصوص سیگاری ها، انبار بار و چمدان، سرویس کرایه ی اتومبیل، صرافی، امکانات جلسه و ضیافت، کافه، رستوران، شبکه ی اینترنت وای فای در لابی و اتاق ها و… از دیگر امکانات هتل پنج ستاره ی سامایا هستند.

امکانات تفریحی و ورزشی هتل سامایا

هتل پنج ستاره ی سامایا دارای جکوزی و سونا بوده و مرکز بدنسازی هتل نیز به در خدمت مسافرا هتل خواهد بود.
این هتل با وجود پنج ستاره بودن، در شمار هتل های لوکس دبی قرار نداشته و نسبت به هتل های درجه ی اول و معروف دبی، قیمت ارزان تری نیز دارد.

 

هتل سامایا دبی

هتل سامایا دبی

هتل سامایا دبی

هتل سامایا دبی

دی 9, 1396 11:49 ق.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط