هتل ساسان و هتل حافظ شیراز

وقتی به شیراز سفر می کنید، برای بازدید از جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی شهر وقت سر خاراندن نخواهید داشت. به هر سمتی که می روید مناظر زیبا، فضاهای دل انگیز و البته بازارهای خرید و وسوسه ی پول خرج کردن به سراغتان خواهد آمد. از این رو بد نیست که در رزرو هتل تا حد امکان صرفه جویی به خرج دهید. در این مطلب به معرفی دو هتل ارزان قیمت اما با کیفیت در شهر شیراز می پردازیم که با رزرو آن ها از طریق سایت رزرو هتل آنلاین پین تا پین، تخفیفاتی نیز شامل حالتان خواهد شد.

هتل ساسان

هتل ساسان یک هتل دو ستاره در خیابان لطفعلی خان زند شیراز، خیابان انوری می باشد. هتل ساسان در واقع در قلب شهر شیراز قرار دارد، زیرا خیابان لطفعلی خان زند خیابانی شلوغ و پر از مغازه و فروشگاه های متنوع می باشد. در این خیابان همیشه مردم در حال رفت و آمد هستند و شور و هیجان زندگی جریان دارد.

رزرو هتل در شیراز | هتل ساسان

رزرو هتل در شیراز | هتل ساسان

وقتی این هتل را از طریق سایت پین تا پین رزرو می کنید تا سقف 6 درصد تخفیف رزرو هتل شامل حالتان خواهد شد.
نمای بیرونی هتل ساسان مقبول و شیک است و وقتی وارد فضای داخلی می شویم، تمام محوطه ی لابی و راهرو با فرش های خوش نقش لاکی پوشانیده شده است.

هتل ساسان شیراز

هتل ساسان شیراز

رستوران هتل با میزهای مربعی چوبی و صندلی هایی به همان سبک و سیاق دکور شده و حال و هوایی نیمه سنتی دارد.

رزرو هتل ساسان شیراز

رزرو هتل ساسان شیراز

تمام اتاق های هتل دو ستاره ی ساسان رو به خیابان پنجره داشته و می توانید منظره ی شهر را از داخل اتاق خود به نظاره بنشینید. اتاق های هتل در انواع اتاق یک تخته، اتاق دو تخته ی تویین، اتاق دو تخته ی دابل و سوئیت دو تخته می باشد.
در تمامی اتاق ها و سوئیت های هتل تلفن، یخچال، صندوق امانات، اینترنت وایرلس، سیستم تهویه ی مطبوع، مبلمان، سرویس بهداشتی ایرانی، حمام و… وجود دارد.
به علاوه هتل دو ستاره ی ساسان دارای امکاناتی چون آسانسور، تاکسی سرویس، نمازخانه، دستگاه خودپرداز، لاندری، کافی نت، سیستم اعلام حریق، کافی شاپ، رستوران و … می باشد.

هتل حافظ

هتل دو ستاره ی حافظ در خیابان فردوسی شیراز، چهار راه پارکینگ، به سمت خیابان هجرت، در اولین کوچه ی سمت چپ واقع گردیده است.
نزدیکی و دسترسی راحت هتل حافظ به بازار وکیل، ارگ کریم خان و مسجد شکرا… خان از امتیازات ویژه ی این هتل دو ستاره می باشد.
رزرو هتل حافظ نیز اگر از طریق سایت پین تا پین انجام پذیرد، مشمول تخفیف تا سقف 20 درصد خواهد شد.

رزرو هتل در شیراز | هتل حافظ

رزرو هتل در شیراز | هتل حافظ

از امکانات هتل حافظ می توان به آسانسور، تاکسی سرویس، پارکینگ اختصاصی برای مسافران، لاندری، رستوران، کافی شاپ، اینترنت در لابی و… اشاره کرد.
در هر یک از اتاق ها و سوئیت های هتل نیز تلویزیون، یخچال، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی، حمام، تلفن، مبلمان و… قرار دارد.
اتاق ها و سوئیت های هتل حافظ را انواع اتاق یک تخته، اتاق دو تخته ی دابل، اتاق دو تخته ی تویین، اتاق سه تخته و سوئیت چهار تخته تشکیل می دهند.
اقامت در هر یک از این هتل ها می تواند صرفه جویی را برای شما به ارمغان آورده و سفر شما را بارها لذت بخش تر سازد.

شهریور 29, 1395 6:10 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط