هتل ساسان شیراز

اگر مایلید تا اقدام به رزرو هتل در شیراز آن هم با هزینه ی اندک کنید، به شما هتل دو ستاره ی ساسان شیراز را پیشنهاد می کنیم. شهر شیراز به دلیل گردشگرپذیر بودن در طول سال از مکانهای اقامتی بسیار متنوعی برای مسافران برخوردار است که رزرو هتل را برای آنها آسان می کند.برای اقامت ارزان در شیراز هتل ساسان انتخاب مناسبی برای شما می تواند باشد.هتل ساسان یکی از هتلهای ارزان شیراز است که در مرکز شهر واقع شده است و دارای محیطی بسیار آرام و دلنشین است.

هتل دارای محیطی زیبا و دل نشین است و دارای اتاقهای مجهزی است.از امکانات اتاقها می توان به تخت خوابهای راحت،حمام و سرویس ایرانی و فرنگی،تلویزیون و یخچال اشاره کرد.لازم به ذکر است که هتل ساسان مجهز به لاندری، تاکسی سرویس ،شبکه های منتخب ماهواره ای ،صندوق امانات، کافی نت و دستگاه های پرداخت الکترونیک و عضو شبکه شتاب نیز است.

اما این هتل به دلیل نزدیکی به بانگ ها، مراکز تحاری و تعدادی از آثار تاریخی مورد توجه است. از سوی دیگر فاصله ی 30دقیقه ای آن تا فروگاه بر مزیت آن افزوده است.

اگر قصد سفر به شیراز را دارید، هم اکنون می توانید با مراجعه به لینک زیر ، این هتل را با تخفیف رزرو کنید:

https://www.pintapin.com/%D8%B1%D8%B2%D8%B1%D9%88-%D9%87%D8%AA%D9%84/%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2/%D9%87%D8%AA%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%86

آدرس: شیراز- خیابان زند ابتدای خیابان انوری هتل ساسان

هتل ساسان شیراز

هتل ساسان شیراز

هتل ساسان شیراز

هتل ساسان شیراز

 

هتل ساسان شیراز

هتل ساسان شیراز

اردیبهشت 30, 1396 3:30 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط