هتل ساحلی ریویرا

هتل ساحلی ریویرا ( Riviera Beach) در شهر وارنا بلغارستان و درست در کنار ساحل خوش منظره Riviera و در میان درختان کهنسال پارک بزرگ این منطقه قرار گرفته است و انتخابی ایده آل برای کسانی است که به دنبال رزرو تور بلغارستان و اقامتی آرام در هتلی لوکس هستند.
هتل اقامت مجلل، زیبا و شیکی را به میهمانانش ارائه می دهد و اینکار را با تعبیه خدات رفاهی و اقامتی، ایجاد فضایی زیبا و چشم نواز و بکارگیری کارکنانی دوره دیده و خوش برخورد محقق می سازد.هتل که در معروف ترین منطقه تفریحی بلغارستان یعنی Golden Sands قرار گرفته، فرصت های عالی اداری و تفریحی را هم برای گردشگران و مسافرین کاری ارائه می دهد.
اتاق ها دارای بالکن مشرف به دریا هستند و استفاده از رنگ های روشن و نورپردازی طبیعی ، فضای اتاق ها را دلباز و آرامش بخش کرده است. مرکز مجهز آب گرم هتل، معالجات متنوع را از قبیل لجن درمانی و غیره به علاقه مندان ارائه میدهد. هتل دارای 2 رستوران اصلی، یک رستوران سنتی منو دار و 2 بار  است. همچنین برای برگزاری جلسات اداری فضای بسیار مناسبی وجود دارد. ظرفیت سالن های همایش و سمینار تا 570 نفر هم میرسد و به امکانات پیشرفته مورد نیاز مجهز میباشند. هتل تاکسی سرویس 24 ساعته نیز دارد تا در صورت نیاز، مسافران را به مناطق مختلف شهر ببرد.

Riviera Beach Hotel

Riviera Beach Hotel

Riviera Beach Hotel

Riviera Beach Hotel

Riviera Beach Hotel

Riviera Beach Hotel

Riviera Beach Hotel

Riviera Beach Hotel

اردیبهشت 28, 1395 11:00 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط