هتل ساحلی باروت کمر آنتالیا

چنانچه در میان لیست هتلهای آنتالیا سردرگم مانده اید که کدام را برای سفر خود رزرو کنید، ویکی هتلز را دنبال کنید تا با هتل پیشنهادی ما آشنا شوید.

تور آنتالیا با هتل ساحلی باروت کمر آنتالیا

این هتل 5 ستاره ی لوکس در یکی از زیباترین سواحل آنتالیا یعنی ساحل کمر ساخته شده و با داشتن امکانات فوق العاده و خدمات گسترده، توجه گردشران بسیاری را به خود جلب کرده است.

هتل ساحلی باروت کمر آنتالیا
همچنین فاصله ی اندک 3 کیلومتری آن تا مرکز شهر آنتالیا و فاصله ی 16 کیلومتریآن تا فرودگاه بین المللی سبب شده است تا مسافران زیادی اامت در آن را تجربه کنند.
اتاق هایاین هتل چشم انداز فوق العاده ای دارند، از یک سو دریای مدیترانه از پنجره ی آنها خود نمایی می کند و از سوی دیگر کوه های تاروس، همان چیزی که هر مسافر برای داشتن اقامتی آرامش بخش لازم دارند. اتاق های این هتل تنوع گسترده ای دارند که به اتاق های رو به خشکی، اتاق های عمومی لوکس، اتاق فوق لوکس، و اتاق  زیر شیروانی تقسیم می شوند، یعنی برای هر فرد با هر سلیقه ای اتاقی آماده است. همچنین این اتاق ها دکوراسیون مدرنی دارند و از امکاناتی چون حمام خصوصی به همراه وان و لوازم بهداشتی، تلویزیون به همراه کانال های ماهواره ای، سشوار، اینترنت بی سیم و جکوزی، خط تلفن مستقیم بهره مند شده اند.

هتل ساحلی باروت کمر آنتالیا
رستورانهای زیادی در این هتل وجود دارد که هر فرد می تواند بنا بر ذائقه اش هر غذایی که دوست دارد را سفارش دهد. رستورانهایی به سبک آسیایی، رستوران زیتون با غذاهای ارگانیک، غذاهای ترکیه ای، روسی بین المللی و میان وعده های مختلف تنها بخشی از امکانات این هتل است. همچنین چندین کافه نیز در کنار استخر و ساحل هتل قرار دارد که شما می توانید برای سرو نوشیدنی و انواع میان وعده ها از آنها استفاده کنید.

هتل ساحلی باروت کمر آنتالیا
اگر بخواهیم از امکانات رفاهی این هتل بگوییم میبایست به تفریحات گسترده ای که برای سرگرمی هانواده ها در نظر گرفته شده است اشاره کنیم. این سرگرمی ها شامل بوچیا، تیراندازی با تفنگ بادی، دارت، مینی گلف، تنیس، والیبال ساحلی، سینما، استخر سر پوشیده و روباز، ماساژ، انواع  ورزش های آبی، پارک آبی، آکوا ژیمناستیک، مکان هایی ویژه برای سرگرمی و تفریح کودکان، رستوران، مرکز تناسب اندام، حمام ترکی و سونا اشاره کرد.

همچنین هتل باروت امکانات خاصی را مخصوص مهمانان تجاری و  کسانی که برای فعالیت های کاری به این هتل آماده اند، فراهم کرده است. که از میان آنها می توان به سالن کنفرانس 1200 متر مربعی این هتل اشاره کرد. این سالن کنفرانس به سه بخش بدون ستون تقسیم شده است و برای برگزاری انواع سمینارها، کنگره ها و نشست ها بسیار مناسب می باشد. به علت وجود این سالن، این هتل توانست در سال 2009 و همچنین 2010 موفق به دریافت جایزه بهترین هتل کنفرانسی ترکیه شود.

در این هتل شما می توانید از امکانات پزشکی و پرستار استفاده کنید، دستگاه فکس ،آرایشگاه و بازاری کوچک نیز در این هتل آماده ی سرویس دهی به مسافران است.
چنانچه قصد خرید تور آنتالیا را دارید اینجا کلیک کنید تا بهترین تورها را با هتلهای لوکس خریداری کنید و از سفر خود لذت ببرید.

مرداد 19, 1396 12:25 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط