هتل زندان کاروستا

زمانی که برای معرفی یک هتل خوب شروع به توضیح و توصیفات می شود، تمیزی، امکانات فوق العاده، فضای زیبا، غذای خوب و تشریفات عالی مورد اشاره قرار می گیرند. اما اگر بخواهید چند روزی را در یک هتل عجیب و غریب و خاص سپری کنید، هتل زندن کاروستا در کشور لتونی، شهر لیپاجا جای جالبی خواهد بود.
لتونی
کشور لتونی از کشورهای شمال قاره ی اروپا می باشد. این کشور از شرق با روسیه و از غرب با بلاروس همسایه است. همینطور از شمال به استونی و از جنوب با لیتوانی مجاور می باشد.

کاروستا

این هتل که پیش از این در واقع زندان بوده است، یکی از عجیب ترین هتل های جهان به شمار می رود. ساختمان کاملا همان شکل زندان را حفظ کرده است. هنگام ورود مسافرین به دست آن ها دست بند زده شده و در سلول های کثیف و نامرتب زندان جای داده می شوند. از همه جالب تر هنگام صرف غذاست. که کمی نان خشک و حداکثر یک کاسه سوپ آبکی با یک لیوان آب برایتان آورده می شود. یک نفر که لباس مامور زندان را پوشیده قبل از اینکه شما را به سلولتان ببرد، در اتاقی با آویختن شماره زندانی به گردنتان یک عکس از شما خواهد گرفت. ساعت خاموشی مثل زندان های واقعی ساعت مشخصی ست. و شما روزی یک ساعت حق هواخوری خواهید داشت.
قطعا هیچ انسانی علاقه مند به تجربه ی زندان رفتن نمی باشد، اما شاید اگر مطمئن باشید که این تنها یک ماجراجویی ست و تاریخ ورود و خروجش به دست خود شماست، امتحانش سازید.

هتل زندان کاروستا

هتل زندان کاروستا

هتل زندان کاروستا

هتل زندان کاروستا

هتل زندان کاروستا

هتل زندان کاروستا

فروردین 24, 1395 2:31 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط