هتل رویال کلیف پاتایا

شاید بتوان به جرات یکی از مقاصد گردشگری زیبا را تایلند دانست. کشور تایلند به واسطه ی آب و هوای مخصوصی که دارد، دارای طبیعت فوق العاده زیبا و مسحور کننده ایست.

تایلند کجاست؟

تایلند میان خلیج بنگال و دریای جنوبی چین واقع شده است و کشور زیبا و دیدنی مالزی را در همسایگی خود دارد. نام تایلند از نام پادشاه تایلند گرفته شده است و نام سابق سیام جای خود را به تایلند دارد.
این شبه جزیره هند و چین که در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است یکی از مقاصد مهم گردشگری در این قاره محسوب می شود.
تایلند با نام رسمی پادشاهی تایلند و نام سابق سیام، کشوری در شبه‌جزیره هندوچین واقع در جنوب شرقی آسیاست. این کشور از شمال با برمه و لائوس، از شرق با لائوس و کامبوج، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند، و از غرب با برمه و دریای آندامان همسایه‌است.

در سفر به تایلند کدام هتل را انتخاب کنیم؟

اگر قصد خرید تور تایلند را دارید، حتما بر سر آنکه چه هتلی را انتخاب کنید مردد خواهید شد، چرا که می توانید انواع و اقسام هتلها را در این کشور بیابید.
یکی از این هتلهای فوق العاده در شهر پاتا ساخته شده است. نام این هتل 5 ستاره رویال کلیف است که معروفترین هتل پاتایا شناخته میشود.
در این هتل 15 تیپ اتاق مختلف جود دارد که در مجموع 1090 اتاق و سوئیت این هتل را ساخته اند. این هتل زنجیره ای از جشنواره ها مختلف برنده جوایز بسیار زیادی در زمینه هتل ها و خدمات شده است و از این حیث جزء هتل های پرافتخار محسوب میشود .
این هتل ساحلی در زمین وسیعی ساخته شده است و منظره ای رو به کوهستان و دریا دارد. 11 رستوران و چندین استخر این هتل جز امکانات فوق العاده ی این هتل محسوب می شود.
اتاقهای هتل دارای تهویه مطبوع، اتاق های نشیمن و بالکن خصوصی است و می توان تعطیلات فوق العاده ای را برای مسافرانش بسازد.

هتل رویال کلیف پاتایا

هتل رویال کلیف پاتایا

هتل رویال کلیف پاتایا

هتل رویال کلیف پاتایا

هتل رویال کلیف پاتایا

hotel royal cliff pattaya

 

 

اردیبهشت 4, 1396 7:59 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط