هتل رویال رزیدنسی (Hotel Royale Residency)

یکی از شهر های توریست پذیر هند آگرا است این شهر اگرچه جاذبه های فراوانی دارد اما از لحاظ قیمت نسبت به دهلی نو ارزان تر است و هزینه های کمتری برای هتل ها و وسایل نقلیه خرج می شود.

شاید شما هم یکی از مسافران تور هندوستان ویژه ژانویه باشید تا سال نوی میلادی را در این کشور سر کنید. اگر از هند رفته ها بپرسید می بینید که چندان فرقی بین هتل های شهر آگرا نیست در واقع هتل های ارزان چیز خاصی از هتل های گران قیمت کم ندارند.

شاید یک هتل لوکس سالن کنفرانس یا چند رستوران داشته باشد اما واقعیت این است که اگر سفر تفریحی باشد به سالن کنفرانس نیازی ندارید و شما در یک رستوران هم تمام غذاهایی که در 10 رستوران وجود دارد را خواهید یافت!

Hotel Royale Residency

Hotel Royale Residency

در ادامه یکی از هتلهای مجهز و ارزان قیمت شهر آگرا را معرفی میکنیم.

هتل رویال رزیدنسی هتلی 3 ستاره در آگرا است که در محله تاج گنج قرار دارد و دارای اتاق های بزرگ و جادار است. اتاق های هتل دارای تهویه مطبوع و تلویزیون است و دسترسی به اینترنت در هر جای هتل امکان پذیر است. اتاق ها دارای یک حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی است.

هتل دارای رستوران های متعددی است که مهمانان می توانند از منویی که ارائه می شود، غذای خود را انتخاب و میل کنند. پذیرش در هتل ۲۴ ساعته انجام می پذیرد و مهمانان می توانند از امکاناتی نظیر کرایه ماشین که هتل به آن ها پیشنهاد می دهد نیز استفاده کنند.

امکانات هتل
باغ، اینترنت بی سیم، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، استخر روباز، اتاق بخار، جکوزی، امکانات اسپا، ماساژ، رستوران، صبحانه در اتاق، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، پارکینگ، نگهداری چمدان، خدمات بلیط، خدمات تور، تبادل ارز، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات شستشو و خشکشویی، فکس / فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایش، آسانسور، کرایه خوردو، اتاق های سیگار ممنوع، روزنامه، سرویس اتاق، کارمندان چند زبانه (انگلیسی – هندی)

هتل رویال رزیدنسی

هتل رویال رزیدنسی

آدرس: Near Tdi Mall, Fatehabad Road, Taj Ganj, 282001 Agra, India

دی 4, 1396 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط